Riot hesabına girilmiyor

• Konuyu başlatan eIu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B

eIu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Riot hesabıma hiçbir yerden giremiyorum şu anda. Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Yazabilirlerse sevinirim. Hesabın çalınmasından korkuyorum.

Üzgünüz, oturum açma sunucularına geçici olarak ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar dene. Daha fazla bilgi için hizmet durumu sayfasına bak.
Bu yazıyor. Oyunlara giremiyorum. Sunucya bağlanamıyor diyor. Anlamadım internette var evde çok saçma yardımcı olursanız çok sevinirim.

Edit: Arkadaşlar yaptım haberiniz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Riot hesabıma hiçbir yerden giremiyorum şu anda. Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Yazabilirlerse sevinirim. Hesabın çalınmasından korkuyorum.

Üzgünüz, oturum açma sunucularına geçici olarak ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar dene. Daha fazla bilgi için hizmet durumu sayfasına bak.
Bu yazıyor. Oyunlara giremiyorum. Sunucya bağlanamıyor diyor. Anlamadım internette var evde çok saçma yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dostum nasıl yaptın anlatır mısın?

Ara ara Riot girişlerinde sorun oluyor zaten kırmızı ünlem çıkar girişlerde sorun var düzeltmeye çalışıyoruz diye ben bu yorumu yazarken bile var LoL Client'te.

Ben hala çözemedim nasıl yaptığını anlatır mısın rica etsem ?

Yeni konular

Geri
Yukarı