Riot, Mobile Legends'a dava açtı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodan detayları öğrenebilirsiniz bence daha önce dava edilmeliydi. Fikirlerinizi bekliyorum.
Wild Rift'ten önce de vardı MLBB. Ve ayrıca bir sürü çakma oyun var, boş dava. Ve kişisel olarak MLBB, Wild Rift'ten daha iyi. Bunu yapmaya hakları yok.

Wild Rift'ten önce de vardı MLBB. Ve ayrıca bir sürü çakma oyun var, boş dava. Ve kişisel olarak MLBB, Wild Rift'ten daha iyi. Bunu yapmaya hakları yok.
Bunun adı emek hırsızlığı. MLBB'nin güzel olduğunu düşünmenin sebebi LoL'ün güzel olması. Wild Rift sonra çıktı, o çakma diyorsan anlatılanı da anlamazsın.

Hakları yok mu? Size göre daha iyi olması bir şey değiştirmiyor sonuç olarak MLBB çalıntı bir oyun ve orijinal oyunun sahibi olan Riot'un da dava açmaya hakkı var.

Hakları yok mu? Size göre daha iyi olması bir şey değiştirmiyor sonuç olarak MLBB çalıntı bir oyun ve orijinal oyunun sahibi olan Riot'un da dava açmaya hakkı var.
Ben onu kişisel olarak dedim. Mobilde Lol yoktu Mobile Legends var iken. Yapsalarmış mobile. Hem şimdi mi akıllarına gelmiş?

Ben onu kişisel olarak dedim. Mobilde LoL yoktu Mobile Legends var iken. Yapsalarmış Mobile. Hem şimdi mi akıllarına gelmiş?

Millet senden çalsın başarını ve **k gibi para kazansın o zaman anlarız sizi de hocam :) Mobile Legends çöplüğünden uzak duırun bir oyunda yeteneklerinizi gerçek para ile güçlendirme imkanınız varsa o oyun rezil rüsva bir oyundur.

Bunun adı emek hırsızlığı. MLBB'nin güzel olduğunu düşünmenin sebebi LoL'ün güzel olması. Wild Rift sonra çıktı, o çakma diyorsan anlatılanı da anlamazsın.
Hayır Wild Rift çakma demiyorum. Ama mobil platformda Lol yoktu. Ve oyunu sevmemin sebebi reklam kampanyaları değil açıkçası. Ben oyunun oynanışını seviyorum. Yani o dedikleri şeyler kaldırılsa yine oynarım.

Ben onu kişisel olarak dedim. Mobilde LoL yoktu Mobile Legends var iken. Yapsalarmış Mobile. Hem şimdi mi akıllarına gelmiş?

Çok saçma bir düşünce hatta çok demek az kalır aşırı saçma bir düşünce. Riot'tan önce mobil e çıkarmaları hiçbir şeyi değiştirmez sonuçta bu oyun kopya bir oyun.

Millet senden çalsın başarını ve **k gibi para kazansın o zaman anlarız sizi de hocam :) Mobile Legends çöplüğünden uzak duırun bir oyunda yeteneklerinizi gerçek para ile güçlendirme imkanınız varsa o oyun rezil rüsva bir oyundur.
Nasıl gerçek para ile güçlendiriliyor? Varsa söyle güçleniyim.😂
Ve benim derdim şu zaten 2. kez yazmış olucam. Çalıntı şeyler oyunda olmasa yine MLBB'yi tercih ederim. Yani sinematikler iyi olunca mı oynuyoruz oyunu?
Çok saçma bir düşünce hatta çok demek az kalır aşırı saçma bir düşünce. Riot'tan önce mobil e çıkarmaları hiçbir şeyi değiştirmez sonuçta bu oyun kopya bir oyun.
Mantıken haklısın da ben biraz da yasal olarak düşündüm. Yani Lol de illa bir şeylere benziyordur.

Nasıl gerçek para ile güçlendiriliyor? Varsa söyle güçleniyim.😂
Ve benim derdim şu zaten 2. kez yazmış olacağım. Çalıntı şeyler oyunda olmasa yine MLBB'yi tercih ederim. Yani sinematikler iyi olunca mı oynuyoruz oyunu?

+ Olarak temel güçlerinizi geliştirdiğiniz bir kısım var fiziksel saldırı büyü savunma gibi onları da parayla alabildiğiniz için...

Mantıken haklısın da ben biraz da yasal olarak düşündüm. Yani LoL de illa bir şeylere benziyordur.

Tabii ki LoL'ün de benzediği oyunlar da vardır ancak benzerlik ve kopyalamak ayrı şeyler. Benzemek türleri aynı olduğu için istemsizce olan bir şey çalmak ise oyunu bilerek kopyalayıp başarısından faydanlanmaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı