Riot, Vanguard'ın bilgisayarda oyunun ekran görüntüsü aldığını doğruladı

Bu duruma “gerekli mercilere başvurarak” adım atacaklarını söyleyenler vardı fakat pek zannetmiyorum öyle bir şey olacağını.
Mantıklı değil ki. Adam ürünümü kullanıyorsan kurallarım bunlar der, ya kabul edersin ya da etmezsin. Ortada bir anlaşma var. Bu bir temel ihtiyaç da değil. Anlaşmayı kabul edip bir de beğenmiyorum dersen kimsenin umrunda olmaz.

Mantıklı değil ki. Adam ürünümü kullanıyorsan kurallarım bunlar der, ya kabul edersin ya da etmezsin. Ortada bir anlaşma var. Bu bir temel ihtiyaç da değil. Anlaşmayı kabul edip bir de beğenmiyorum dersen kimsenin umrunda olmaz.
GPDR’a uymuyor diyenler vardı fakat benim okuduğuma göre herhangi bir uyuşmamazlık göremedim. Hukukçu olmadığım için yanlış yorumlamam muhtemel fakat dediğinizde muhtemelen haklısınız.

Bu, baştan beri belliydi zaten yoksa arka planda hangi dosyanın çalıştığını nasıl bileceklerdi? Riot, yeni firma değil. Muhtemelen okumadan geçtiğimiz kullanıcı sözleşmesinde bunların hepsi yazılı. Dava vs. açılamaz anlayacağınız.

Riot'un sitesinde zaten yazıyordu. Diğer oyunlarda yapıyor bunu. Yeni bir şey değil.

Diğerleri oyun dışında kapatırsın, girmeden açar girersin ve sadece oyuna erişimi vardır. Riot komple PC'ye erişiyor ve adamlar oyun oynarken arkada bizim sistemleri kripto madencilik için kullanabilir (maliyet deme ). Adamlara giren bir gider kalemi yok, bedava kripto kazabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerleri oyun dışında kapatırsın, girmeden açar girersin ve sadece oyuna erişimi vardır. Riot komple PC'ye erişiyor ve adamlar oyun oynarken arkada bizim sistemleri kripto madencilik için kullanabilir (maliyet deme ). Adamlara giren bir gider kalemi yok, bedava kripto kazabilirler.
Kripto madenciliğine elbette girme ihtimalleri %0 değil ama 0'a çok yakın. Kripto madenciliği haricinde yaptıklarının açığa çıkmayacağı ve hâlâ karlı olacak şeyler yaparlar. Uzun vadeli devam ederler, kripto kısa vadede gün yüzüne çıkar ve Riot'un kimliğini de yerle bir eder.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @ProfTech garip bir yaklaşım. Aslında düşününce, oyun istemcilerindeki RP satın alma ekranında SMS doğrulama yoksa olabilir. Ama bununla uğraşacaklarını zannetmiyorum.

@Crownguard, şu açıdan düşünün: Kullanıcı sözleşmesinde Vanguard'ın arkada çalıştığını onaylıyoruz. Arkada çalışıyorken tüm bilgilerimizi de toplamış oluyorlar. Bunu yapmayacaklarının da garantisi yok bu arada. Dünyada herkesten her şey beklenebilir, %100 güvenmemek lazım. Mahkeme açtığımızı varsayalım: Kullanıcı sözleşmesinde Vanguard'ın bilgi topladığı kabul ediliyor fakat biz böyle bir şey yapmadık derler. Mesele uzadıkça da uzar.

Yeni konular

Geri
Yukarı