Riot'un animasyon ve müzik kalitesiyle zıt olan oyuncu kitlesi

merteknn

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaPad Gaming 3 | Ryzen 7 5800H | RTX 3050 85 Watt | 16 GB 3200 Mhz RAM | WD SN530,SN570 1.5 TB SSD | 120 IPS PANEL.
Meslek
Öğrenci
Yani bakıyorum ne şarkıları var Riot'un insanın tüylerini diken diken ediyor. Ne animasyonları var gaza getiriyor. Sonra bir el LoL gireyim diyorsun 1/12 Yasuo'lar etrafta kol geziyor. FPS akayım diyorsun hayatında duymadığın küfürler işitiyorsun. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani bakıyorum ne şarkıları var Riot'un insanın tüylerini diken diken ediyor. Ne animasyonları var gaza getiriyor. Sonra bir el LoL gireyim diyorsun 1/12 Yasuo'lar etrafta kol geziyor. FPS akayım diyorsun hayatında duymadığın küfürler işitiyorsun. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fark ettiğim kadarı ile bu sadece Türkiye sunucusunda oluyor. Keşke bunları yazanlar bildirildiği zaman anında ceza alsa.

Her girdiğim oyunda mute all atıyorum. Böylelikle kimseyle de polemiğe girmemiş oluyorum. Tavsiye ederim.
Bu arada bunlar çoğunlukla TR serverında olan olaylar. EUW geçerseniz bir ihtimal düzelir, en azından azalır.

Keşke T.C. Kimlik doğrulama gelse. 18 yaş altı yasak olsa. O zaman bayağı azalır.
Evet oyuncular azalır. Adamların para kaynağı azalır. TR'de oyuncu az ve toxicleri banlarlarsa para kazanamazlar ve Challanger ilk 500 kişi biliyorsunuzdur. Çok fazla WT(Wintrade) dönüyor ve çok belli. Bilerek banlamıyorlar çünkü banlarlarsa 500 kişinin 400'ü gidiyor.

Feedleyen oyuncunun maçını izleyin ve empati yapın bilerek feedlemeediğini ve hata yapmadığını anladığınız zaman siniriniz geçer, kimse mükemmel değil siz bile.

Fark ettiğim kadarı ile bu sadece Türkiye sunucusunda oluyor. Keşke bunları yazanlar bildirildiği zaman anında ceza alsa.

EUW da çok farklı şeyler olduğunu söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı