Rival 3 mouse altı pedleri

TR'de ki ilk a. M skatez sitesi.

Onu takınca sorun tamamen çözülür değil mi çünkü kendi üstündeki pedleride düzgünce çıkarıp düzgünce taktım ama yine de bozuldu bilerek yapıyorlarmış gibi sanki aynı şeyi Rival 110dada yaşadım çıkartmak için 1 saat ugrastım düzgünce ama takınca geri bozuldu yine.

Onu takınca sorun tamamen çözülür değil mi çünkü kendi üstündeki pedleride düzgünce çıkarıp düzgünce taktım ama yine de bozuldu bilerek yapıyorlarmış gibi sanki aynı şeyi Rival 110dada yaşadım çıkartmak için 1 saat ugrastım düzgünce ama takınca geri bozuldu yine.
Bir fareden nasıl ses gelir anlamadım, sürtünme sorunu ve sesini diyorsanız, kesin çözüm.

Attığımı alıp düzgünce takarsan öyle bir sorun yaşamazsın.

Bir fareden nasıl ses gelir anlamadım, sürtünme sorunu ve sesini diyorsanız, kesin çözüm.

Evet işte sürtünme sesi kazık gibi mouse aynı tırnağın kırılırda sürekli bir yere takılırya aynı öyle.
Attığımı alıp düzgünce takarsan öyle bir sorun yaşamazsın.
tamamdır teşekkür ederim satın alcam onu

Yeni konular

Geri
Yukarı