Rival 3 vs G102

Peki bu senin için oyunlarda falan sıkıntı oluyor mu ? Bir de Palm tutuş mu yapıyorsun bilmiyorum ama kavrama hissi nasıl avucu dolduruyor mu ?
Kavrama hissi vs. elinizin boyutuna göre değişir, ben palm şeklinde tutuyorum ve avucumu dolduruyor. Elim küçük-orta arası bir boyutta diyebilirim.

Rekabetçi olarak oynamasam da sık sık CS:GO oynuyorum ve bu "LOD sorunu" yüzünden herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Rekabetçi değil dememe bakmayın fareyi 2x2'lik bir alanda falan kullanmıyorum, tam tur çevirdiğim de oluyor 😃

Benim elimde küçük-orta arası bir boyutta sen avucu doldurma vs. memnun olduğun için ben de memnun olurum diye düşünüyorum.
Bakalım almaya karar verdim. Aldıktan sonra "LOD sorunu" için en azından bende böyle bir sıkıntı oluyor mu gibisinden geri dönüş yaparım.

Hocam ordaysanız bir şey soracağım LOD nedir acaba? Bir türlü anlayamadım ne olduğunu.
LOD yani Lift Off Distance fareyi yüzeyden yukarı kaldırdığınızda algıladığı yükseklik gibi bir şey. Diğer birçok markaların farelerinde algılanan yüksekliği ayarlayabiliyoruz fakat Rival 3'de bu olmuyor, bu yüzden LOD sorunu diyorlar zaten. LOD normalde bir sorun değildir.

LOD yani Lift Off Distance fareyi yüzeyden yukarı kaldırdığınızda algıladığı yükseklik gibi bir şey. Diğer birçok markaların farelerinde algılanan yüksekliği ayarlayabiliyoruz fakat Rival 3'de bu olmuyor, bu yüzden LOD sorunu diyorlar zaten. LOD normalde bir sorun değildir.
peki razer viper mini de bulunuyor mu? Ya da g102 lightsync şuan da kullandığım için sordum

Yeni konular

Geri
Yukarı