Rival 3 vs Viper Mini

Claw tutuyorsanız Viper Mini
Palm tutuyorsanız DeathAdder V2 Mini
İkisi de aynı özellikte zaten
Ama derseniz ki ben adaylardan şaşmam
Viper Mini al geç

İyi günler, iyi sosyaller.
Konum şu ki Corsair Harpoon RGB model fareyi kullanıyorum şu anda. Ürünü yaklaşık 1 yıl 5 ay önce almıştım. Yaşadığım takılma problemleri yüzünden ürünün yaklaşık 8 ay önce yetkili servisinden değişimi yapıldı. Fakat aynı sorun gene baş göstermeye başladı. Genel olarak fareden memnundum fakat aynı sorunu iki kere yaşayınca fare değiştirme fikri oluştu aklımda. Yeni gelecek ürünü 2.el olarak satmak ve zaman kaybetmek istemiyorum. İade alırsam da 169 TL iade alacağım. Tüm bu bilgiler ışığında iki adet adayım var. Biri Razer Viper Mini diğeri ise SteelSeries Rival 3. açıkçası genel olarak rtings üzerinden kıyasladığım zaman hangisi ucuz ise ona yönelebilirim diye düşündüm. Genel olarak boyut ve sensör olarak çok fark göremedim. Özellikle bu ürünleri kullanan arkadaşlar genel olarak bir sıkıntı gözlerine çarpıyor mu? Son olarak genel fiyatlara baktığım zaman Viper Mini için yaklaşık 50 TL, Rival 3 için yaklaşık 100 TL daha fazla vermem gerekiyor. Bu farka değeceğini düşünüyor musunuz?
Gaming gecesini bekle istersen belki istediklerinden biri indirme girer daha uyguna almış olursun.

Bütçede daha iyisi var mı?
Var.

Herkese mesajları ve yorumları için teşekkür ederim. Teker teker alıntılamak yerine genel olarak buradan yazmak istedim. Genel olarak dediğim gibi bu iki aday arasından ürün bakıyordum ama attığınız modelleri de inceledim fakat bu fiyat bandında adaylarım arasından daha iyi bir modelle karşılaşmadım. Boyut olarak bir soru işaretim vardı fakat rtings üzerinden karşılaştırdığım zaman boyutunun şu an kullandığım modelden bir farkı olmadığını gördüm ayrıca Rival 3 ile Viper Mini arasında çok bir fark bulunmamaktaymış. Fingertip için de uygunmuş. Dayanıklılık olarak da Viper Mini genel olarak pozitif olduğu için Viper Mini almayı düşünüyorum.
Viper mini alın kendi kullandığım mouse, ayrıca 170 TL iade alacaksanız 50 değil 30 TL daha vereceksiniz.
Size de ayrı bir teşekkür etmek istedim. 50 TL farkı HB üzerinden belirlemiştim. Ancak ürünün fiyatı bir anda fırlayınca alamayacak duruma gelmiştim. Recep Beyin yorumunu da gördüm site de güvenliymiş.
Gaming gecesini bekle istersen belki istediklerinden biri indirme girer daha uyguna almış olursun.
Razer viper mini bu fiyata düşmüştü.
Viper Minin fiyatı yakın bir zamanda mı bu seviyelere düşmüştü ? Eğer üzerinden çok zaman geçmemişse risk alıp bekleyebilirim. Eğer uzun süre olmuşsa Pckolik fiyatını da kaçırmak istemiyorum.

Herkese mesajları ve yorumları için teşekkür ederim. Teker teker alıntılamak yerine genel olarak buradan yazmak istedim. Genel olarak dediğim gibi bu iki aday arasından ürün bakıyordum ama attığınız modelleri de inceledim fakat bu fiyat bandında adaylarım arasından daha iyi bir modelle karşılaşmadım. Boyut olarak bir soru işaretim vardı fakat rtings üzerinden karşılaştırdığım zaman boyutunun şu an kullandığım modelden bir farkı olmadığını gördüm ayrıca Rival 3 ile Viper Mini arasında çok bir fark bulunmamaktaymış. Fingertip için de uygunmuş. Dayanıklılık olarak da Viper Mini genel olarak pozitif olduğu için Viper Mini almayı düşünüyorum.

Size de ayrı bir teşekkür etmek istedim. 50 TL farkı HB üzerinden belirlemiştim. Ancak ürünün fiyatı bir anda fırlayınca alamayacak duruma gelmiştim. Recep Beyin yorumunu da gördüm site de güvenliymiş.

Viper Minin fiyatı yakın bir zamanda mı bu seviyelere düşmüştü ? Eğer üzerinden çok zaman geçmemişse risk alıp bekleyebilirim. Eğer uzun süre olmuşsa Pckolik fiyatını da kaçırmak istemiyorum.
Geçtiğimiz cumartesi.

Geçtiğimiz cumartesi.

Buna fazla güvenmeyin, bu mouseye özel bir indirim değildi mousun fiyatı yine pckolikten daha fazlaydı, buradaki asıl indirim olayı hepsiburadanın verdiği indirim kuponundan kaynaklanıyordu istediğiniz bir üründe kullanabiliyordunuz.

Rival 3 için çok abartılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum, indirimin güzel olduğu konusunda hem fikirim. Fakat viper mini 20 lira farka değecek bir mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı