Rival 3 Wireless alınır mı?

Sensör bakımından vs. hangisi iyi? Oyun ve günlük kullanım için.
DA V2 X ile karşılaştırırsak her yönden V2 X iyi. İkisi de ağır sayılacak mouse'lar fakat Rival 3'ün boyutuna göre değişik bir ağırlığı var. DA V2 X'de kullanım daha rahat. Eliniz uyuyorsa tabii.

MSI GM41 Wireless

HyperX Pulsefire Dart Wireless

Scroll'da metalik bir ötme sesi vardı. Yüksek ve rahatsız edici bir ses. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonradan başkalarının da bundan şikayet ettiğini yorumlarda okudum. Artık almıştım. Ergonomisi güzel ama memnun kalmadım.Bunun yerine HyperX Pulsefire Dart Wireless aldım. Çok çok memnunum. Kablosuz fareyi kablosuz şarj edebilmek çok hoş şarj için bile kabloya ihtiyaç yok.

Ekran Resmi 2022-12-16 22.33.45.png

MSI GM41 Wireless

HyperX Pulsefire Dart Wireless

Scroll'da metalik bir ötme sesi vardı. Yüksek ve rahatsız edici bir ses. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonradan başkalarının da bundan şikayet ettiğini yorumlarda okudum. Artık almıştım. Ergonomisi güzel ama memnun kalmadım.Bunun yerine HyperX Pulsefire Dart Wireless aldım. Çok çok memnunum. Kablosuz fareyi kablosuz şarj edebilmek çok hoş şarj için bile kabloya ihtiyaç yok.

Eki Görüntüle 1604636
Aradan 1 ay geçmiş. Konuyu karıştırdınız herhalde.

SteelSeries Rival 3 Wireless alınır mı? Muadilleri var mı bu fiyata kablosuz?

Ben kullanıyorum şahsen gayet memnunum. Şunu bilmiyorsanız eğer, cihaz pille çalışıyor.
Bir de kronik sorunlu diyenler var. Mouse yere tamamen değmemesine rağmen sensör yanlış algılıyor ve fareyi hareket ettirebiliyorsunuz. Gereksiz abartılıyor hiçbir oyunda sorun yaşamazsınız.

Ben kullanıyorum şahsen gayet memnunum. Şunu bilmiyorsanız eğer, cihaz pille çalışıyor.
Bir de kronik sorunlu diyenler var. Mouse yere tamamen değmemesine rağmen sensör yanlış algılıyor ve fareyi hareket ettirebiliyorsunuz. Gereksiz abartılıyor hiçbir oyunda sorun yaşamazsınız.
Ergonomisi güzel ele oturuyor kullanımında bir sorun yok gerçekten de aynı sorundan muzdarip başkalarını da görünce kronik olabilir dedim. Kötü farek değil. Ama o ses hiç iyi değildi o yüzden iade ettim. Bana öyle denk gelmiştir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı