Rival 3 Wireless alınır mı?

AtaJudge

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T5 v4.1.1 CPU: Intel Core i7-4720HQ | GPU: NVIDIA GeForce GTX 970m 3GB | RAM: 8*2 16GB 1600mHz
800-900 TL bütçem var. Şu an Rival 3 kablolu modelini kullanmaktayım, seyahat ettiğim ve laptop ile de fareyi kullandığım için kablosuz bir model arayışına girdim. Rival 3'ün tutşundan gayet memnunum. Kablosuz yeni bir mouse alacağım.

Rival 3 Wireless alınır mı? Problem yaşayanınız oldu mu? Bu bütçe aralığında bilindik markalarda önerdiğiniz mouse var mı?

800-900 TL bütçem var. Şu an Rival 3 kablolu modelini kullanmaktayım, seyahat ettiğim ve laptop ile de fareyi kullandığım için kablosuz bir model arayışına girdim. Rival 3'ün tutşundan gayet memnunum. Kablosuz yeni bir mouse alacağım.

Rival 3 Wireless alınır mı? Problem yaşayanınız oldu mu? Bu bütçe aralığında bilindik markalarda önerdiğiniz mouse var mı?
Alınır.

Elim büyük hocam.
Yine de önermem, pil performansı kötü. Delux M800 çok daha mantıklı seçenek.

Ürünü alalı 5 ay oldu. Pil konusunda birkaç tavsiyem var, her zaman bimden aldığım PowerB marka pil kullandım. İlk başlarda pil ömrü uzun olsun diye bluetooth-2.4ghz geçişli kullanıyordum (sadece rekabetçi oyunlarda 2.4 ghz). Bu kullanımda 1 hafta falan yetiyordu. Son 2 aydır sadece 2.4ghz'de kullanıyorum, pil ömrü 3-4 haftaya çıktı. En son ne zaman taktığımı hatırlamıyorum bile.
Sadece scroll'u çevirirken ses çıkarmaya başladı, bunun haricinde hiçbir problem yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı