Rival 3 Wireless alınır mı?

Yakın fiyatlara 3389 sensörlü modeller var onlara göre bir tık geride tabii ki kullanılır. 500 lira ve altındaysa alınır. 600 üstü o fareye çok.
1671221565168.png

1671221570772.png

Aralarında sadece 10G fark var ve bu farkı zaten bir insan hissedemez. Bir insanın standart kullanımda maksimum ulaşabileceği hızlanma 25G falan. Ki o da aşırı hızlı kullanıyorsa.

Eki Görüntüle 1604665
Eki Görüntüle 1604666

Aralarında sadece 10G fark var ve bu farkı zaten bir insan hissedemez. Bir insanın standart kullanımda maksimum ulaşabileceği hızlanma 25G falan. Ki o da aşırı hızlı kullanıyorsa.
Bütün değerlendirme bunun üzerinden yapılmaz. 2020 yılında çıkmış eski bir model, düşük güç tüketimi vaat ediyor. Sürekli uyku modunda, fare uyanmadı bir daha diye şikayetleri dolup taşıyor yurt dışı forumlarında, motamot özellik farkına bakıp fare değil hiç bir ürün alınmaz. Kağıt üzerindeki fark değil kullanıcı memnuniyeti daha önemli. Alınmaz değil ama 700 lira verilmez.

Bütün değerlendirme bunun üzerinden yapılmaz.
Sen sensör üstünden yorum yaparsan ben de bunu söylerim hocam, o zaman diğer söylediklerini önceki mesajında belirtecektin.
2020 yılında çıkmış eski bir model, düşük güç tüketimi vaat ediyor. Sürekli uyku modunda, fare uyanmadı bir daha diye şikayetleri dolup taşıyor yurt dışı forumlarında, motamot özellik farkına bakıp fare değil hiçbir ürün alınmaz.
Ayrıca Rival 3'te de LOD sorunu var ve malzeme kalitesi kötü.

Sen sensör üstünden yorum yaparsan ben de bunu söylerim hocam, o zaman diğer söylediklerini önceki mesajında belirtecektin.

Ayrıca Rival 3'te de LOD sorunu var ve malzeme kalitesi kötü.
Rival 3'e iyi dediğim bir mesajım yok, dönüp iyi oku. Sorunlu olduğu için iade ettim zaten. Sensörlerin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız Google bilgileriyle yorum yapmayın. Sensör kötü olduğu için zaten çalışmayı durduruyor. Sen kalkıp sensörün özelliklerine bakıyorsan diyecek bir şey yok. Konu sahibine odaklanın başkalarının neyi nasıl söylediğine değil. İyi forumlar.

Göz ardı mode on:)

Rival 3'e iyi dediğim bir mesajım yok, dönüp iyi oku. Sorunlu olduğu için iade ettim zaten. Sensörlerin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız Google bilgileriyle yorum yapmayın. Sensör kötü olduğu için zaten çalışmayı durduruyor. Sen kalkıp sensörün özelliklerine bakıyorsan diyecek bir şey yok. Konu sahibine odaklanın başkalarının neyi nasıl söylediğine değil. İyi forumlar.

Göz ardı mode on:)
PAW3335 kullanan mouselara bakmanı tavsiye ederim. Sonra gel ve tekrar konuşalım sensör mü sorunluymuş diye.

Ayrıca göz ardı ettiğini söyleyince havalı olmuyorsun. Göz ardı etmen umurumda bile değil :D

Yeni konular

Geri
Yukarı