Rival 3 Wireless vs Logitech G PRO X superlight

ProxoniC

Hectopat
Arasındaki fiyat farkı 1600TL, karşılaştırmalarıma göre aralarındaki tek fark 40gr daha hafif olması, ben mi farkları göremiyorum yoksa cidden aralarında pek fark yok mu?
Switch'leri de farklı.
Logitech Omron 20M.
SteelSeries zippy DF3-P1l
Kullanıyor hangisi daha iyi?

Troll konu olduğunu düşünüyorum. Elbette GPXS. Aynı kefeye bile koyulmazlar.
Alakası yok azıcık arkaştırmadan yorum yapmaya bayılıyorsunuz, köyde olmasaydım her şeyi sıralardım şuanda ama aklımdakileri yazayım sana mesela ikisi de 400IPS ikisinin de hızlanması 40 hatta rivalin sensörü sıralamada 3 satır üstte derinlik sensörü de 0.3mm daha fazla, yani araştırarak yazıyorum kardeşim

Superlight, SS tarafında prime wireless ile karşılaştırıyor. 🙂
Peki neden?

Alakası yok azıcık arkaştırmadan yorum yapmaya bayılıyorsunuz, köyde olmasaydım her şeyi sıralardım şuanda ama aklımdakileri yazayım sana mesela ikisi de 400IPS ikisinin de hızlanması 40 hatta rivalin sensörü sıralamada 3 satır üstte derinlik sensörü de 0.3mm daha fazla, yani araştırarak yazıyorum kardeşim

Peki neden?
Kendi farenizi savunmak için mi geldiniz acaba buraya?
Skatez kalitesi.
Hafiflik.
Malzeme kalitesi.
Sensör kalitesi. Bakımından GPXS çok daha iyi. Bu fareyi senin G305 ile karşılaştırman gerekiyor.

Kendi farenizi savunmak için mi geldiniz acaba buraya?
Skatez kalitesi.
Hafiflik.
Malzeme kalitesi.
Sensör kalitesi. Bakımından GPXS çok daha iyi. Bu fareyi senin G305 ile karşılaştırman gerekiyor.
Hiçbir markanın fanboyluğunu yapmadım,
Skatez kalitesi kötü,arkadaşımda GPXS var skatezlerini beğenmiyor ayrıca hafiflik tercihtir hangisinde rahatsan ağır veya hafif onu kullanırsın, malzeme kalitesinde sana katılıyorum ama 1600TL fark bırakacak kadar büyük ne olabilir ki, ben pahalı mouse alınmaz diyen biri değilim ilk başa zaten GPXS alacaktım arkadaşım mouse önerisi istedi rival3'ü atarken özellikleri gözüme çarptı

Gpx'in skatez kalitesi rezalet. Almışken Skatez de alınmalı. Sorunun şaka olduğunu düşünüyorum, Gpx tabii ki.
Lütfen şaka olduğunu söylemeyi bırakın zaten 1 kişi söylemiş ikinciyi tekrar etmenin anlamı ne, bana lütfen neden daha iyi olduğunu söyleyin, karşınızdakinin düşünce biçimini değiştirmek için sebep söyleyin dalga geçmeyin bu şekilde karşınızdakini ikna edemezsiniz

Hiçbir markanın fanboyluğunu yapmadım,
Skatez kalitesi kötü,arkadaşımda GPXS var skatezlerini beğenmiyor ayrıca hafiflik tercihtir hangisinde rahatsan ağır veya hafif onu kullanırsın, malzeme kalitesinde sana katılıyorum ama 1600TL fark bırakacak kadar büyük ne olabilir ki, ben pahalı mouse alınmaz diyen biri değilim ilk başa zaten GPXS alacaktım arkadaşım mouse önerisi istedi rival3'ü atarken özellikleri gözüme çarptı

Lütfen şaka olduğunu söylemeyi bırakın zaten 1 kişi söylemiş ikinciyi tekrar etmenin anlamı ne, bana lütfen neden daha iyi olduğunu söyleyin, karşınızdakinin düşünce biçimini değiştirmek için sebep söyleyin dalga geçmeyin bu şekilde karşınızdakini ikna edemezsiniz
Yazdığım şeyleri okudunuz umarım. Farelerin her türlü farkları var. Anlamadınız, bir daha yazayım. Kötü bir plastikten yapılmış bir cihaz Rival 3. Kablolu kullanılamıyor ve sensör kalitesi olarak Hero 25K'ya göre çok daha zayıf. Flawless Mouse Sensor List - Best Sensors Only - TheGamingSetup Bu siteden bakın. Rival 3 Wireless ayrıca vaad edilen pil değerlerinden çok daha az süre dayanıyor. İnanılmaz ağırlığı da cabası.

Geri
Yukarı