Rival 600 vs Rival 650

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KrolKro29

Kilopat
Yaklaşık 1 hafta önce Logitech G602 faremdeki sağ clicki bozdum. Bu yüzden yeni bir fare alacağım ama kablosuz istiyorum, sizce aradaki fiyat farkına değer mi?

Kardeşimde 600 var çok büyük geldi mouse nedense fakat tıklamalar vs. Çok iyi tutuş olarak o kadar kaba olacağına keşke Razer Abyssus Chroma gibi olsaydı. 650'yi hiç bilmiyorum şahsen.

Yaklaşık 1 hafta önce Logitech G602 faremdeki sağ clicki bozdum. Bu yüzden yeni bir fare alacağım ama kablosuz istiyorum, sizce aradaki fiyat farkına değer mi?
Başka sorunun yoksa buton değişimine gidebilirsin. Dışarıdan 3-5 dolara gelir, bizim ülkede 50 TL gibi bulabilirsin(çiftini teki de haliyle yarısı) Değişimi kolay, butonların 3 ayağı var az bir havye kullanmayı bilen değiştirir.

Kablosuz alacaksanız G703-G305 biri farelerden birini öneririm. Rival 650 bence fazla ağır bir fare, bilmiyorum bu sizin için ne kadar önemli bir kriter ama benim tutuştan sonra baktığım ikinci özellik.

Rival 600'ün de kauçuk yapışkanları deforme oluyor ve kauçuklar hareket ediyor, Rival 650'de aynı sorun var mı bilmiyorum.

Başka sorunun yoksa buton değişimine gidebilirsin. Dışarıdan 3-5 dolara gelir, bizim ülkede 50 TL gibi bulabilirsin(çiftini teki de haliyle yarısı) Değişimi kolay, butonların 3 ayağı var az bir havye kullanmayı bilen değiştirir.
Logitech Türkiye distribütörü (penta) ile görüştüm ve bana e-posta atmamı söylediler. Yaklaşık 2 hafta önce attım ama cevap alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Sistemimin şu anki değeri 10.000TL'yi aşmış durumda, sizce değer mi, değmez mi?
Değer, ancak Rival 6xx serisinde kauçuk aşınma ve yapıştırıcı akma sorunu var bunları göz ardı etmeyin. Logitech G900 kullanıp çok memnun kalmıştım, G900/G903 tavsiye ederim.

Logitech Türkiye distribütörü (penta) ile görüştüm ve bana e-posta atmamı söylediler. Yaklaşık 2 hafta önce attım ama cevap alamadım. Sizce ne yapmalıyım?
Doğrudan Logitech iletişime geçin, daha sağlıklı sonuç alabilirsin.

Bende Rival 600 var çok memnunum. Diğer fareler biraz ufak Rival 600 un kalıbı iyi.

Arkadaşlar Logitech ile görüştüm ve faremi birkaç gün içinde göndereceğim, hepinize teşekkürler. Konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı