Roaccutane kullanımı

Aynen hocam. :D

Bu arada Acnegen niye o kadar az sürede iyileştiriyor ki cildi? Yani Roaccutane 1-2 ay gibi sürede iyileştirir cildi. Acnegen de Roaccutane içeriyorsa 1-2 haftada nasıl iyileştiriyor anlamadım. 😅
1-2 haftada ciddi bir iyileşme olmaz zaten :D. Sadece nasıl olacak bakalım dedi.

Şu ana kadar hiçbir etki yok yüzümde. Dudaklarımda da kuruma yok, hiçbir yan belirtide yok.

Hap 20MG hergün tok karnına 1 adet atıyorum.

1-2 haftada ciddi bir iyileşme olmaz zaten :D. Sadece nasıl olacak bakalım dedi.

Şu ana kadar hiçbir etki yok yüzümde. Dudaklarımda da kuruma yok, hiçbir yan belirtide yok.

1-2 haftada bırak iyileşmeyi çoğalmazsa dua et. :D İlaç 3 veya 4. aylarda iyileştirmeye başlıyor genelde.

Medikal'ın sitesinde bu yazıyor: İlaç 1 hafta-10 gün arasında etki etmeye başlar. Tedavi kürü kişiye göre değişse de genellikle 4-5 ay sürer.
1-2 haftada bırak iyileşmeyi çoğalmazsa dua et. :D İlaç 3 veya 4. aylarda iyileştirmeye başlıyor genelde.
😳

Medikal'ın sitesinde bu yazıyor: İlaç 1 hafta-10 gün arasında etki etmeye başlar. Tedavi kürü kişiye göre değişse de genellikle 4-5 ay sürer.

😳
Benim gibi ağır bir vaka da 1-2 ay'da olsa düzgün bir iyileşme olacağını düşünmüyorum. Sabırla bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Bu konu net bir şekilde anlatıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı