Roaccutane kullanımı

Selam arkadaşlar, benim maalesef hiç bitmek bilmeyen sivilce sıkıntılarım var. Çok krem denedim, losyon denedim ama nafile. En sonunda roaccutane kullanmaya karar verdim. Aranızda bu ilacı kullanan ve kullanırken nasıl kullanmam ve nelere dikkat etmem gerektiğini söylerse sevinirim. Mümkünse kullanma sürecini anlatırsa çok iyi olur, çünkü çok ağır bir ilaç kendisi. :)

Hocam cinsiyetiniz nedir?

Çok fazla kendinizi tatmin etmek sivilce artışı sağlayacaktır.(bizim bir arkadaş vardı her gün kendini tatmin ediyordu 2 ay bir şey yapmadı şu an sivilceden eser yok.).ayrıca çok fazla cips vs yemeyin derim.
Tatmin etmekten kastınız mastürbasyon herhalde. Mastürbasyon sivilce yapmaz, ayrıca alerjin vesaire olmadığı sürece yediklerimiz akneye sebep olmaz dostum. Sadece çok fazla yağlı yiyecekler yersek vücudumuzda daha fazla yağ olur, dolaylı yoldan sivilce yapabilir ancak direk sivilce yapmaz.

Tatmin etmekten kastınız mastürbasyon herhalde. Mastürbasyon sivilce yapmaz, ayrıca alerjin vesaire olmadığı sürece yediklerimiz akneye sebep olmaz dostum. Sadece çok fazla yağlı yiyecekler yersek vücudumuzda daha fazla yağ olur, dolaylı yoldan sivilce yapabilir ancak direk sivilce yapmaz.

Bizim arkadaşta bıraktığı için sivilce olmadı. Sanırım kötü bir tanıya başvurmuşum. Neyse öğrendim. Tekrardan geçmiş olsun.

Geri
Yukarı