Roblox 2 adımlı doğrulamasına erişilemeyen hesap nasıl kurtarılır?

RaskWinner

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlarım. Roblox hesabımı zamanında iki adımlı doğrulamalı yapmıştım, telefonumu sıfırlayınca Google Authenticator'a erişim sağlayamıyorum. Kurtarma kodları da elimde değil. Nasıl çözebilirim? Gmail elimde fakat dediğim gibi kurtarma kodları elimde değil. Nasıl Roblox hesabımı kurtarabilirim?

Selam dostlarım. Roblox hesabımı zamanında iki adımlı doğrulamalı yapmıştım, telefonumu sıfırlayınca Google Authenticator'a erişim sağlayamıyorum. Kurtarma kodları da elimde değil. Nasıl çözebilirim? Gmail elimde fakat dediğim gibi kurtarma kodları elimde değil. Nasıl Roblox hesabımı kurtarabilirim?
Eğer Roblox'dan birşey aldıysanız emailinize fature gelmiş olması lazım. Eğer emailinize gelmediyse kredi kartının uygulamasından bulabilirsiniz.Ondan sonra Roblox desteğinine Authenticatorunuzu kaybettiğinizi söyleyin ve o faturayı atın.

Kral aynı durumu bende yaşıyorum bir çözüm bulabildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı