Roblox haksız yere banlanmak

Deuslra0

Femtopat
Daha fazla  
Eski günleri hatırladım ve Roblox'a gireyim dedim. Doomspire brickbattle oynuyordum. Resimde göründüğü gibi ismi F ve G harflerinden oluşan birisi Fly'ı açmış uçuyordu. Oyundaki diğer kişilere adamı raporlamasını söyledim fakat banı ben yedim. 1 günlük ban sıkıntı olmaz ama eski hesabımda 1 gün, 3 gün, 1 hafta diye diye sınırsız banlanmıştı. Ban yeme sebebim nedir, report kelimesi oyunda yasak mıdır?

2.PNG

Eski günleri hatırladım ve Roblox'a gireyim dedim. Doomspire brickbattle oynuyordum. Resimde göründüğü gibi ismi F ve G harflerinden oluşan birisi Fly'ı açmış uçuyordu. Oyundaki diğer kişilere adamı raporlamasını söyledim fakat banı ben yedim. 1 günlük ban sıkıntı olmaz ama eski hesabımda 1 gün, 3 gün, 1 hafta diye diye sınırsız banlanmıştı. Ban yeme sebebim nedir, report kelimesi oyunda yasak mıdır?

Eki Görüntüle 1890840

10 yaşındaki çocukları o oyunda moderator yapıyorlar ben ewkjew yazdım diye ban yedim 7 gün bir de kız arkadaşıma espri yaptım taciz sandı oyun perma yedim degmez öyle boş oyunları oynamaya.

Eki Görüntüle 1890840

Büyük ihtimalle robot sizin küfür veya ayrımcı dil kullandıgını dusundu

Moderasyon çok kötü, başka açıklaması yok.

Konudan bağımsız ama Roblox ismin nedir? Bende oynuyorum da.

Vqlxcv - 2016'dan beri oynuyorum bu 4.hesabım artık, ban yediğim için sanırım profilim gözükmez.

Ban yemekte haklıymış :D fakat benim ban sebeplerim çok saçma.

Fffggfttt sesli harfleri ekleyince küfür olduğu için ban yemişsiniz.

Moderasyon çok kötü, başka açıklaması yok.

Konudan bağımsız ama Roblox ismin nedir? Bende oynuyorum da.

Roblox bu konularda çok katı. Gerek olmadıkça yazı yazmamak gerekiyor, hele ki hakim olmadığınız bir dilde.

Eki Görüntüle 1890858
(3 yıl kadar önce yaptığım bir yazım hatası sonucu😀👍)

Kısaltmalarla küfür etmişsin gibi algılamış olabilir.

Cevaplarınız için teşekkür ederim hepinize.

Geri
Yukarı