LoL Haksız Yere Banlanmak

Ben zaten masumum demiyorum. Ama sadece 3 kez yaptığım spamdan dolayı banlanmam biraz garip değil mi sizce? Adamlar ana bacı düz gidiyor onlara hiç bir şey olmuyor.
Anlamıyorsunuz değil mi? Siz adamı tehdit ederek iyice kışkırtıyorsunuz. Ağlamanızın hiçbir faydası yok ama inatla karşı takıma xin report yazmışın. İyi olmuş. Derecelilere gelemeden ban yemişin. Kimse haksız yere ban yemez ve kimse haketmediği ligde değildir.

Aynı oyundan mı bahsediyoruz ? 3. veya 4.sezonda Tr ve west sunucularında toplam 400 civarı dereceli maçım vardı. Tr hesabımda 3 maçtan 2'sinde afk, bilerek ölen, tüm maçlardada hakaret vardı. 1-1.5 sene önce bıraktım. Şans gelmiş sanada bırak bence. Zaten oyunu iyice çocuk oyunu yapmışlar, yeni dokuları resimli çocuk masalında olan resimleri andırıyor. Hele hile olayıda çıkmıştı. Vakit kaybını bırak programlama öğren.

Westte gümüş 2, Tr'de gümüş 5'tim. Tr'de olan oyuncular yüzünden küme bile atlayamadım. West baya iyiydi ama smurf hesap çoktu. Altına giderken bıraktım.

Xin riot çalışanı herhalde :p

Anlamıyorsunuz değil mi? Siz adamı tehdit ederek iyice kışkırtıyorsunuz. Ağlamanızın hiçbir faydası yok ama inatla karşı takıma xin report yazmışın. İyi olmuş. Derecelilere gelemeden ban yemişin. Kimse haksız yere ban yemez ve kimse haketmediği ligde değildir.
Üslubunuza dikkat etseniz güzel olur. Sert anlatmanıza gerek yoktu. Benim adamı tehdit etmek gibi bir durumum yoktu. Adama sadece kendisini rapor edeceğimi söyledim. Bu tehtit mi oluyor? Ve tüm takım arkadaşlarım yazdı bunu. Ve 2 tanesi skypemde ekli. Bunlar neden uzaklaştırılmıyor da sadece ben uzaklaştırılıyorum? Daha önce yediğim sadece bir ceza var onu da önceki mesajlarımda belirttim.

Ben bu oyun sayesinde duymadığım küfürler ve hakaretler öğrendim. Her oyunda en az 1 oyuncu engelliyorum ve oyun sonu reportlıyorum. Düzenli olarak takip ediyorum çok fazla hakaret eden oyuncuları ne zaman maça girmişler vs vs. Bir tanesinin banlandığını görmedim. Açıkcası bu olaya şaşırdım.

Fakat benim anlamadığım durumda şu ben yaklaşık 2 yıldır aynı hesapla oynuyorum ve defalarca ceza aldım fakat hesap askıya alınma durumu söz konusu olmadı hiç çelişkili bir durum azım bozuktur oyunda ona rağmen böyle bir şey yaşamadım farklı bir şey vardır senin hesap askıya alınma olayında

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı