LoL Haksız Yere Banlanmak

gvgod

Kilopat
Yer
Türkiye
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttim. Bir hiç uğruna hesabım kalıcı olarak askıya alındı. Evet şimdi normal bir maçtaydık. Ve mübarek bir arkadaş Xin alıp bota geldi. Midde kimse yok. Bot 3 kişi top 2 kişi idi. Sonra topdaki arkadaşlardan birisi:
-Yahu kardeşim ben mide geçiyorum yoksa kaybedeceğiz.
Bunun üzerine biz ısrarlarımız üzerine hala topa geçmeyen Xin Zhao'ya gönderme yaparak karşı takıma 3 defa
-Xin Report
-Xin Report
-Xin Report yazdık.
Bunun üzerine yaklaşık 2 dakika sonra hesabımın kalıcı olarak askıya alındığını öğrendim. Evet 27 level hesap boşa gitti. Şimdi ben üzülmeyeyim de ne yapayım. Ticket atsam kabul ederler mi?

Hakkını ara derim bir ticket at daha önce defalarca ceza aldıysan normal bir durum çok dert etme. Daha kümen bile yok zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi davranışların tutumlarında önemli raporlama sistemine hepsi kaydoluyor zaten. Riot'un saçma bir sistemi var. Elle müdahale ediminide kitlemişler. 30 level olana kadar yaptıgın en ufak haraket ceza olarak dönüyor. Sana 30 levelden sonra pek başın agrımıyor geçmiş olsun ne diyem :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben eskiden oynarken dereceli maçlarda feedliyorlardı. Kimseninde hesabı silinmedi hatta ban bile yemedi.

Sen ya başka birşey yaptın yada yanlışlıkla banladılar. Gelen maile bir bak.

1. Yanlışlıkla banlanmak veya haksız yere banlanmak diye bir şey bu tür oyunlarda söz konusu değildir, kendinizi avutmaya çalışmayın.
  2. Önceki oyunlarınızdan gelen raporlar yüzünden ban yemişsinizdir.
  3. Hayırlı olsun.

1. Yanlışlıkla banlanmak veya haksız yere banlanmak diye bir şey bu tür oyunlarda söz konusu değildir, kendinizi avutmaya çalışmayın.
  2. Önceki oyunlarınızdan gelen raporlar yüzünden ban yemişsinizdir.
  3. Hayırlı olsun.
Hocam emin misiniz? Burda sorunumu güzelce anlatıyorum. Çok güzel bir şekilde dalganızı geçmişsiniz. Dediğim şey şu:
Daha önce elektriklerin ard arda kesilmesi nedeni ile 5 maç boyunca benden düşük kişiler ile oynadım. En son gelen mailimde bir takım mesajlar yüzünden ban yemişim. Ama aşağıda yazan şey şu:
-Xin Report.
-Xin Report.
-Xin Report.
Dalga geçecekseniz burada bana yardım etmenize gerek yok. Tanıyan tanır beni burada. Öyle yalan söyleyecek birisi değilim.

Ben zaten masumum demiyorum. Ama sadece 3 kez yaptığım spamdan dolayı banlanmam biraz garip değil mi sizce? Adamlar ana bacı düz gidiyor onlara hiç bir şey olmuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı