LoL Haksız Yere Banlanmak

Ozaman league of legendsi sikayet falan et ticketiinde sikayeett ederim kötülerim falan da de yanlış olmuş de sonuçta seninkide emek o kadar ugrasmisin

Ana bacı düz geçen oyuncular mute bile yemezken ben sadece 3 kez Xin report yazdığım için banlandım ya... Riot'a diyecek bir söz yok. Bugün belki ticket atarım. Adam gibi değerlendirip banımı açarlarsa devam edeceğim yoksa da bitireceğim LoL hayatımı.

Sınırsız banı hiçbir uyarı vermeden atmış olması çok garip. Seni önceden uyarması gerekiyordu. Ticket atıp hiçbir uyarı vermeden sınırsız ban atmalarının nedenini sor bakalım nasıl cevap verecekler. Sınırsız banı açmaları pek mümkün değildir ama yinede dene şansını.

Lol'u bırak dota'ya geç hocam. Ruslar gelmediği sürece lol'deki o iğrenç atmosferi bir daha büyük ihtimal hissetmezsin. Boş ban denilen olay hakkında, boş ban diye birşey evet yoktur. Ama haksız ban diye birşey vardır. Büyük ihtimalle bilgisayarındaki birşeyden dolayı ban yemişsindir. Vac bile durduk yere hakız vac ban atar oldu bu aralar.

Lolü bırak programlamaya geç. Vakita kaybı şeylerle uğraşma. Hepsi aynı yere çıkıyor. Ben lolde oyunu bırakırken ss'ler ile birlikte hile kullananları, afk, feedleyenleri içeren ve buna birşey yapmadıkları için küfür içeren ticket attım. Hala hesap duruyor, banda yememiştim. Çok şanslıymışsın ki bu oyunu burada bırakma şansını yakalamışsın. Programlama öğren.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı