Roblox hesabım çalındı

legitfisfis

Zeptopat
Daha fazla  
Roblox hesabım dün çalındı onlarca destek talebi göndermeme rağmen ilgilenmediler. Otomatik cevap botu sürekli aynı cevabı yolluyor. Örneğin: Şifrenizi sıfırlayın, e-postanızı koruma altına alın vb. hesabım çalınmış zaten, e-postam ve şifrem değişmiş. Kısacası yardım lazım arkadaşlar.

E postanıza doğrulama gelen zımbırtıyı yapmadıysanız geçmiş olsun hesap gitti e-posta adresine erişiminiz varsa sifre sıfırlarsanız çalan elemanı oturumu otomatik kapatılır.

Roblox hesabım dün çalındı onlarca destek talebi göndermeme rağmen ilgilenmediler. Otomatik cevap botu sürekli aynı cevabı yolluyor. Örneğin: Şifrenizi sıfırlayın, e-postanızı koruma altına alın vb. hesabım çalınmış zaten, e-postam ve şifrem değişmiş. Kısacası yardım lazım arkadaşlar.
2FA açıksa kod yollayıp geri almayı deneyin.

Eğer e-posta doğrulanmış ise o e-posta üzerinden robloxa mail gönderin hesabım çalındı diye otomatikman hesabı o mailin üstüne alacaklar ve şifreyi değiştirebileceksiniz.

İlk önce epostayı sifresini sıfırlayın o eleman hesabızın epostasını değiştirmiştir ve e-postanıza telefondan Microsoft authenticator indirin oradan e-postanıza 2FA korumayı açın kimse kolay kolay giremez epostanıza artık.

Son düzenleme:
Destek bu konuda hesap sahibi güvenliğinden sorumlu diyor, satın alım vs var ise o şekil kurtarabilirsin.
Daha önceden satın alımım var talep gönderirken satın alım yaptığım kartın son 4 hanesini yazdım ama değişen birşey yok.

Arkadaşlar hesabımı 10-15 ticket sonrası almayı başardım. Her türlü korumayı yaptım. Hesabı çalan kişi de maalesef en yakın arkadaşımdı. 3 yıldır arkadaştık kavga ettik ve bir anda çalıverdi. Artık bir ders aldım. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı