Roblox krnl virüs mü?

Çıkabilir, ama indirmenizi önermiyorum. Bilgisayarı yavaşlatıyor ve eskitiyor olabilir.
Jailbreak hileleri bilgisayarınızda BSoD yapabilir.
Ya da program temel olarak BSoD yapabilir.
Krnl, fluxus, jjsploıt VB. her exploıt vırüs!
Eskiden de kötüydü şimdi daha kötü!

Zaten format atmadan BIOS virüsü silinmiyor. Önce format sonra BIOS'a reset atacağız.

Gerçekten de virüs olduğu için lisanssız yapmış olabilirler.
İnsanları çok kolay kandırıyorlar.
Bu arada Windows 11'in Microsoft Defender'ı Krnl'a virüs demiyor! Ama SmartScreen neyse ki virüs diyor.
Krnl sonrası benim PC!
8 Aralık 2021.
Akşam.

Geç oldu biraz ama kernel virüsü yemişsin sen, bunun emin ol krnl ile bir alakası yok, olsaydı bile kullanan herkese bulaşırdı sana özel değil yani.

Geç oldu biraz ama kernel virüsü yemişsin sen, bunun emin ol krnl ile bir alakası yok, olsaydı bile kullanan herkese bulaşırdı sana özel değil yani.
Microsoft'a söylicem Windows çekirdek güvenliğini denetleyemesse sistemi çökertmesin. Anti virüs yerleştirsin oraya gerçek zamanlı korusun çekirdeğimi.
Kmode istisnası işleyici var mı?

KRNL(KeRNeL)

Bu olabilir mi hocam?

Krnl virüsü ilk önce kurbanın bilgisayarına sızıp anti virüsün göremeyeceği appdata dizinine yerleşir devre dışı bırakarak ve sonra kurban onun virüs olmayacağını anlar ve kurban hile açarken arka taraftan BIOS'un güvenlik açıklarını bulur ve oradan saldırmaya başlar. Sonra RAM falan oradan bitcoin kasar ve ekran kartını ve harddiskleri de yakar ve bilgisayarda kernel virüsü olur. Windows \\?\GLOBALROOT'daki desktop.ini'nin içine bakacakken PC'yi çökertir ve PC KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE der sonra kernel mode bütünlüğünü de bozar ve zamanla Windows'un da bütünlüğünü bozar.

Tam BIOS güncellemesi yapacakken de harddisk firmware'ına da virüsünü koyduğundan BIOS'a tekrar virüs yükleyebiliyor.

Technopat da RAM ve ekran kartı der. O kadar gizli ki @Enes3078 hocamız bile fark edememiş.

Krnl virüsünün sonuçları:

1-Bilgisayarda geç açılıp kapanmalar.

2-Millete PC'sini çökertme yetkisi verme.(Online oyunlarda tam heyecanlı yerinde)

3-Bilgisayarda kendi kendine açılıp kapanmalar.

4-Windows Update bugları.

5-Mavi ekran.

Bilgi:"Lenovo Ideapad S145-15iwl'lerde ciddi BIOS güvenlik açıkları var."

2 yıllık(30 Aralık 2019'da almıştım normalde ama 2 yıl kullandım) PC'mi mahvetti ve diğer bilgisayarlara da bulaştı.

Bazılarının PC'sini mahvetmiyor çünkü virüs olmadığını savunması için.

PC'de bir ses kartı, anakart ve wireless kartı sağlam o kadar.

İnandın mı cidden ben minecraftta evcillik oynarken optifine grafiklerini fulleyip OC'yi de fulledim diye oldu.
Ram ne alaka ama anlamış değilim.

Son düzenleme:
Microsoft'a söyleyeceğim Windows çekirdek güvenliğini denetleyemesse sistemi çökertmesin. Anti virüs yerleştirsin oraya gerçek zamanlı korusun çekirdeğimi.

Krnl(kernel)

Bu olabilir mi hocam?

Hocam ben zamanında MBAM ile taratmıştım silmişti ve düzelmişti, PC kapanmıyordu ve güçten kapamak zorunda kalıyordum, ve uzun süre durdu bilgisayarda, sildikten sonra pek sorun yaşamadım.

Microsoft'a söyleyeceğim Windows çekirdek güvenliğini denetleyemesse sistemi çökertmesin. Anti virüs yerleştirsin oraya gerçek zamanlı korusun çekirdeğimi.

Krnl(kernel)

Bu olabilir mi hocam?

Krnl virüsü ilk önce kurbanın bilgisayarına sızıp anti virüsün göremeyeceği appdata dizinine yerleşir devre dışı bırakarak ve sonra kurban onun virüs olmayacağını anlar ve kurban hile açarken arka taraftan BIOS'un güvenlik açıklarını bulur ve oradan saldırmaya başlar. Sonra RAM falan oradan Bitcoin kasar ve ekran kartını ve harddiskleri de yakar ve bilgisayarda kernel virüsü olur. Windows \\?\globalroot'daki desktop. İni'nin içine bakacakken PC'yi çökertir ve PC KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE der sonra kernel mode bütünlüğünü de bozar ve zamanla Windows'un da bütünlüğünü bozar.

Tam BIOS güncellemesi yapacakken de hard disk Firmware'ına da virüsünü koyduğundan BIOS'a tekrar virüs yükleyebiliyor.

Technopat da RAM ve ekran kartı der. O kadar gizli ki @Enes3078 hocamız bile fark edememiş.

Krnl virüsünün sonuçları:

1-bilgisayarda geç açılıp kapanmalar.

2-millete PC'sini çökertme yetkisi verme.(Online oyunlarda tam heyecanlı yerinde)

3-bilgisayarda kendi kendine açılıp kapanmalar.

4-Windows Update bugları.

5-mavi ekran.

Bilgi:"Lenovo Ideapad S145-15Iwl'lerde ciddi BIOS güvenlik açıkları var."

2 yıllık(30 Aralık 2019'da almıştım normalde ama 2 yıl kullandım) PC'mi mahvetti ve diğer bilgisayarlara da bulaştı.

Bazılarının PC'sini mahvetmiyor çünkü virüs olmadığını savunması için.

PC'de bir ses kartı, anakart ve Wireless kartı sağlam o kadar.

Hocam virüs dediğiniz şey bir ChatGPT değil, yok bunun bilgisayarını bozayım bununki iyi kalsın diyebilecek bir şey değil, özellikle ki böyle çok kişi tarafından indirilen uygulamalar.

Geri
Yukarı