Çözüldü Rocket League hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Skywalker 12

Kilopat
Daha fazla  
Steam'den Rocket League başlat tuşuna bastıktan 5-10 saniye sonra oyun açılmadan kapanıyor. Tüm güncelleştirmeleri yaptım fakat sorun devam ediyor.

Çözüm
Rapor'da direkt hata benim diyen bir dosya yok. Bir de dosyalarınızı yedekleyip OneDrive'ı kaldırmanızı isteyeceğim.
Sorunu çözdüm. C:\Users\Kullanıcı adınız\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs klasörünü silerek çözüme ulaştım.
@342746 Senin bunu bana söyleyecek ne bilgin, ne tecrüben var, biraz çöken oyun konuların konusuna bak nasıl çözümlüyoruz bilgi edin. Sabaha kadar o Process monitör raporunu incele Hatalı modül yolu: C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll bunu göremezsin. Dua et başka bir platformda değiliz. Senin gibi birkaç kişi daha var, çözümleri uzattıran.

Yaptığın hataya gülüyorsan bunu benim mesajıma gülücük atarak yapmayacaksın.
  • DDU ile GPU sürücülerini kaldır ve güncel temiz kurulum yap.
  • BIOS sürümün güncel değil ise güncelle.
  • Oyun dosyalarını onar ve tekrar dene.
Bilgim ve tecrübemin seviyesine sen mi karar veriyorsun? Madem çok biliyorsun egonu bir kenera bırakıp, seni etiketlediğimiz zaman geri dönüş yaparsın. Konularına mesaj yazdığımız da sadece moderatörler veya bilindik kişilere değil herkese dönüş yaparsın. Forum da egosu yavan yapmış birisisin.

Hala aynı hocam.
Rapor'da direkt hata benim diyen bir dosya yok. Bir de dosyalarınızı yedekleyip OneDrive'ı kaldırmanızı isteyeceğim.

Sorunu çözdüm. C:\Users\Kullanıcı adınız\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs klasörünü silerek çözüme ulaştım.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Hatalı modül C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll

Çözüm log dosyalarının tutulduğu dosyayı silmek mi? Hahahahaha. Cache olsa inanma ihtimalim olurdu neyse yazık...

Biz hiçbir şey bilmiyoruz :) İnsan yazıyı en kötü kendi konumundan kopyalardı.

Rocket League, her çalıştırıldığında günlük dosyaları oluşturur. Bu günlükler, oyunun ne kadar iyi çalıştığını ve çökmeler olup olmadığını kaydeder. Bu dosyaların rapora dahil edilmesi bize Rocket League'in nasıl performans gösterdiğini ve oyunun belirli bölümlerinde sorun yaşayıp yaşamadığını (örneğin bağlantı sorunları) anlatır . Günlük dosyaları <Documents> \ Oyunlarım \ Rocket League \ TAGame \ Logs \ konumunda bulunabilir.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı