Rockstar Games hesabıma giremiyorum

Selam, ben uzun zamandır GTA 5 oynamıyordum bir oynayayım dedim giriş yaparken Rockstar Games'e posta ve şifremi istedi. Daha sonra doğru şifre ve e postayı girmeme rağmen "a Rockstar Games Social Club account is a required to play Grand theft Auto V" hatası aldım. Ben de internetten Social Club sitesinden hesabıma giriş yapmayı denedim girdi ama neden Rockstar Games Launcher'da bu hatayı veriyor anlamadım. Ne yapmalıyım?

Selam, ben uzun zamandır GTA 5 oynamıyordum bir oynayayım dedim giriş yaparken Rockstar Games'e posta ve şifremi istedi. Daha sonra doğru şifre ve e postayı girmeme rağmen "a Rockstar Games Social Club account is a required to play Grand theft Auto V" hatası aldım. Ben de internetten Social Club sitesinden hesabıma giriş yapmayı denedim girdi ama neden Rockstar Games Launcher'da bu hatayı veriyor anlamadım. Ne yapmalıyım?

Social Club sitesinden herhangi bir hesabınızla Social Club hesabınızı birleştirmeniz lazım.
Yapmadıysanız yapın.
Ben Facebook hesabımı birleştirdim. Sizede onu öneririm.

Not : Bir kere bağladıktan sonra kaldırabilirsiniz. Sadece bir kerelik doğrulama gibi bir şey. Ben kaldırdım sonradan.

Social Club sitesinden herhangi bir hesabınızla Social Club hesabınızı birleştirmeniz lazım.
Yapmadıysanız yapın.
Ben Facebook hesabımı birleştirdim. Sizede onu öneririm.

Not : Bir kere bağladıktan sonra kaldırabilirsiniz. Sadece bir kerelik doğrulama gibi bir şey. Ben kaldırdım sonradan.
Steam hesabım ile social club hesabım birleştirilmiş.Bunun haricinde olarak mı facebook hesabımı birleştirmeliyim?

Steam hesabım ile social club hesabım birleştirilmiş.Bunun haricinde olarak mı facebook hesabımı birleştirmeliyim?

O maalesef birleştirilmiş sayılmıyor.
Steam'i zaten birleştirmeniz gerek.
Ekstra bir hesabınızı bağlamanız lazım.
Gmail, Facebook, Xbox, Windows gibi
Bir tane daha gerekli.
Bunu Social Club'ın sitesindende yapabilirsiniz.
Sonra doğrulamayı kaldırabilirsiniz. İnsan olduğunuzu doğrulamak için bir kerelik doğrulama gibi.

gta 5 uzun zamandır oynuyorum ve uzun süre bırakmıştım 2 hafta önce Social Club hesabıma girmeyi deniyodum ve this epic games account is already linked to a different social club account hatası alıyorum hesabımı Facebook filanda bağladım yeni hesap açıyorum aynı hatayı alıyorum

Geri
Yukarı