Rockstar Games neden eski oyunlarına bakmıyor?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Rockstar Games oyunları ile büyüdüm ve sevdiğim bir firma özellikle Manhunt serisini beğeniyorum. Manhunt sorunları oldukça çoktu ve çoğunu çözdüm ama diğer oyunları da sorunlu GTA 4'de müzik yüzünden dava yememek için oyuna hemen güncelleme getirmesini biliyor. Ama oyunun optimazyonu çalışma düzeyine bakmıyor bile. Sizin görüşleriniz neler? Ben çok severim ama oyunlarını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskisini bırak, yeni getirdikleri RDR 2'ye bile baktıkları yok. :) Haklarını yemem piyasanın en iyileri fakat biraz şımarıklıkları var. Kendileri de durumun farkında. Paraya doymuş bir firma. "Yaptık işte alın oynayın, biz yapana kadar en iyisi bu." diyorlar.

Eskisini bırak, yeni getirdikleri RDR 2'ye bile baktıkları yok. :) Haklarını yemem piyasanın en iyileri fakat biraz şımarıklıkları var. Kendileri de Paraya doymuş bir firma. "Yaptık işte alın oynayın, biz yapana kadar en iyisi bu." diyorlar.
Durum aynen bu şekilde, Rockstar kadar egoist bir firma yoktur (Apple olabilir de şimdi bunu mu tartışalım). Rockstar "benim oyunumu oynuyorsun bir de beğenmiyor musun, öyle bir lüksün yok" diyebilecek kadar egoist bir firma. Oynuyorsan oyna oynamıyorsan uza diyorlar kısacası, çok umurlarında değil senin oyunculuk deneyimin.

Durum aynen bu şekilde, Rockstar kadar egoist bir firma yoktur (Apple olabilir de şimdi bunu mu tartışalım). Rockstar "benim oyunumu oynuyorsun bir de beğenmiyor musun, öyle bir lüksün yok" diyebilecek kadar egoist bir firma. Oynuyorsan oyna oynamıyorsan uza diyorlar kısacası, çok umurlarında değil senin oyunculuk deneyimin.

Ama oyunları çok güzel be abi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı