Rockstar Games neden Max Payne, Bully. L. A. Noire vb. serilere yeni oyun yapmıyor?

Hala deli gibi para kazandıkları GTA 5 var ellerinde ondan sanırım. İnsanlar ne buluyor bu oyunda bu kadar anlamadım. İlk çıktığı zaman bizde oynadık falan ilk Heist zamanları güzeldi ama sonradan çok değişmiş.

Max Payne 3 oyunu çok kötü eleştiriler aldığı için devam etmiyor olabilirler, Bully 2 yapılıyordu ancak sonradan iptal edilmişti diye duymuştum ve onların PS3'E duyurdukları bir oyun vardı adı Agent exclusive bir oyun olacaktı sanırsam ama oda iptal oldu.

Yapılan yatırım ve edinilen kar açısından tekrarının ya da devamının yapılmasını uygun görmüyor firma. GTA V için yapılan yatırım ve elde edilen getiri ortada. Belki RDR daha fazla yatırım almaya devam edebilir.

Max Payne 3 oyunu çok kötü eleştiriler aldığı için devam etmiyor olabilirler, Bully 2 yapılıyordu ancak sonradan iptal edilmişti diye duymuştum ve onların PS3'E duyurdukları bir oyun vardı adı Agent exclusive bir oyun olacaktı sanırsam ama oda iptal oldu.
Bunu bilmiyordum ama haklı olabilirler senaryosu biraz kötü olduğu için eleştiri almış olabilirler ama Max Payne 4 bunu geliştirebilirler aslında neden hemen GTA 5 geçtiklerini ve 6 çıkarmak için çabaladıklarını anlamadım.

Firma biraz zevkine düşkün gibi.
RDR1 GTA 5 kadar ses getirmese bile, devam oyunu yaptılar oysaki GTA 6 yapabilirlerdi veya bayağı büyük çaplı GTA 5 Update.
Kendileri bunun hakkında aynı Valve gibi 0 bilgi veriyorlar ve aniden gösteriyorlar oyunu.

Max Payne 3 senaryosu biraz kötüydü ama o kadar da abartılacak kadar kötü değildi Max Payne 4 çıkmasını çok isterim ama işte Rockstar Games sadece sanırım kazancını GTA oyunundan çıkarıyor.

Yapılan yatırım ve edinilen kar açısından tekrarının ya da devamının yapılmasını uygun görmüyor firma. GTA V için yapılan yatırım ve elde edilen getiri ortada. Belki RDR daha fazla yatırım almaya devam edebilir.

O zaman neden farklı firmalara yaptırmıyorlar? Rockstar sadece oyunu satışa sunsun dağıtımını falan yapsın.
Yeni.

O zaman neden farklı firmalara yaptırmıyorlar? Rockstar sadece oyunu satışa sunsun dağıtımını falan yapsın.

Hadi yeni oyun yapmıyorsunuz bari güncelleme getirip hataları düzeltin.

Geri
Yukarı