Rockstar Launcher hesabı çalındı

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu gibi olaylara aşırı dikkat ederim. Şifrelerimi birileriyle paylaşmam veya korsan yazılım indirmem gibi gibi. Nasıl olduysa Rockstar Launcher hesabım çalınmış. Mail adresi falan hepsi değişmiş. Ama asıl mail adresime bir tane bile uyarı maili gelmemiş. Nasıl oluyor bu? Rockstar Games'e mail attım fakat hala dönmediler. En son " This reply would need to be via email, and not by logging into the Support site and updating your ticket, for us to verify your email address." yazdılar onay verdim ama hala cevap bekliyorum.

Arkadaşlar bu gibi olaylara aşırı dikkat ederim. Şifrelerimi birileriyle paylaşmam veya korsan yazılım indirmem gibi gibi. Nasıl olduysa Rockstar Launcher hesabım çalınmış. Mail adresi falan hepsi değişmiş. Ama asıl mail adresime bir tane bile uyarı maili gelmemiş. Nasıl oluyor bu? Rockstar Games'e mail attım fakat hala dönmediler. En son " This reply would need to be via email, and not by logging into the Support site and updating your ticket, for us to verify your email address." yazdılar onay verdim ama hala cevap bekliyorum.
Rockstar Games Customer Support burada konu açın

Ne zaman yazdınız maili?
Birini dün yazmıştım henüz yanıt gelmedi. Daha sonra sabah tekrar mail attım. Üstte yazmış olduğum mesajı göndermişler. Bende "Bu mail hesabının benim olduğunu onaylıyorum" yazdım tabii ki ingilizce olarak. 16:00 da yazdım hala bekliyorum.

Benim de çalındı. Rockstara mail attım. Hesaba bağlı mailine mesaj atıcaz. Cevapla,geri verelim dediler. Sonradan mesaj attılar,cevapladım. Şifreyi değiştirip verdiler. Ancak 2 doğrulama kod yapın alınca. Rockstar'a ingilizce mesaj atarsanız,geri alırsınız.

Geri
Yukarı