Rockstar, Red Dead Redemption Remake Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Her sene sanki arkalarından atlı kovalıyormuş gibi oyun çıkaran firmaların oyunlarının kalitesi ortada. Bunun için en iyi örnek Ubisoft. Evet Rockstar çok uzun aralarla oyun çıkartıyor ama buna değdiğini çekinmeden söyleyebiliriz.

Her sene oyun çıkarsınlar demiyorum da her seride 10 sene mi koyulacak? Toplasan 3-4 tane oyunları var GTA VI yok, Max Payne 4 yok, L.A Noire 2 yok geriye oyun mu kaldı? RDR1 ile RDR2 arasına öyle bir süre koydular ki birisinin grafikleri PS2'de diğerininki PS4'te çalışıyor.

Son düzenleme:
Her sene oyun çıkarsınlar demiyorum da her seride 10 sene mi koyulacak? Toplasan 3-4 tane oyunları var GTA VI yok, Max Payne 3 yok, L.A Noire 2 yok geriye oyun mu kaldı? RDR1 ile RDR2 arasına öyle bir süre koydular ki birisinin grafikleri PS2'de diğerininki PS4'te çalışıyor.
Half Life ve Portal fanları:
images (1) (17).jpeg

Uzun süredir şu RDR 1'in PC'ye gelmesini bekliyorum çıktığı gibi alacağım fiyatı umurumda değil bir de TLOU serisi gelse yeter benim için. Bloodborne beklerdim eskiden ama souls oyunlarından soğudum artık boss kesmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı