Rocky 4 Saçmalığı

Erenaras

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bildiğiniz rocky 4'te ivan drago vs rocky balboa dövüşüyordu ve dövüşü rocky balboa kazanmıştı. bana göre bu çok saçma ve imkansız size göre? İvan drago 1.96 cm boyu ve 118 kg ağırlığına sahip ve kolları rockyden kat ve kat daha uzun rocky balboa 180 cm boya sahip bir boksör ağırlığını bilemiyorum.
Ve ivan drago kariyerinde amatör olarak 100 maça çıkmış ve tümünü kazanmıştır.

Profesyonel olarak 2 kez maça çıkmış, birini kazanmış (apollo Creed'e karşı) ve apolloyu öldürmüştür ve birini de kaybetmiştir. (rocky Balboa'ya karşı)
Ve rocky balboa1975'in sonunda 64 dövüşte mücadele etmiş, 44 maç (38 nakavt) kazanmış ve 20 kez mağlup olmuştur.
Rockynin fiziksel olarak kazanması gerçekten imkansız gibi bir şey rockynin kazanmasının sebebi Amerika ve soviyetler birliği soğuk savaşı olmasıdır.
Soğuk savaş başlama tarihi 12 mar 1947 – 26 ara 1991 rocky 4 filmi 1985 tarhinde çıkmış bir filimdir .kazanması gereken kişi ivan drago olması lazımdı, siz ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• ZiD91OCfQmrSZTqW-636834076991095525.jpg
    ZiD91OCfQmrSZTqW-636834076991095525.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 47
  • rocky-balboa-paint-by-numbers-510x408-1.jpg
    rocky-balboa-paint-by-numbers-510x408-1.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 43
Hatırladığım kadarıyla rocky Apollo'nun ölümünden sonra soğuk iklime sahip bir yerlere gidip çok sıkı bir antrenman yapıyordu hocam. Film alt tarafı politik kısımlarına girmeye pek gerek yok azmin sonu başarıdır de geç.

Evet ama ivan dragoda boş kalmıyor oda en az onun kadar çalışıyordu.

Evet ama ivan dragoda boş kalmıyor oda en az onun kadar çalışıyordu.

İğne falan vurduruyordu kendine ama iğne de kurtarmadı reisi. Creed seriside ayrıca çok güzel bu ikiliyi antrenör olarak rakip olduklarını görmek çok güzeldi. Creed 3 çıkacaktı bir ara hala onu bekliyorum.

İğne falan vurduruyordu kendine ama iğne de kurtarmadı reisi. Creed seriside ayrıca çok güzel bu ikiliyi antrenör olarak rakip olduklarını görmek çok güzeldi. Creed 3 çıkacaktı bir ara hala onu bekliyorum.

Soğuk savaş dedim ya işte dragoyu streoidli göstermeye çalışıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı