Röportaj yaparak nasıl para kazanılabilir?

ticketmykells

Decapat
Merhabalar, bir röportaj sayfam var Instagram'da. 10bin takipçiyi yeni geçti. Reelslar en az 20bin en çok 2,1 milyon izleniyor. Tiktok'ta da aynı şekilde izlenerek 4bin takipçiyi geçtim. Nasıl para kazanabilirim, var mı bir tavsiyeniz? (Röportajları yapan arkadaşım, yani kişisel hesap.)

Merhabalar, bir röportaj sayfam var Instagram'da. 10bin takipçiyi yeni geçti. Reelslar en az 20bin en çok 2,1 milyon izleniyor. Tiktok'ta da aynı şekilde izlenerek 4bin takipçiyi geçtim. Nasıl para kazanabilirim, var mı bir tavsiyeniz? (Röportajları yapan arkadaşım, yani kişisel hesap.)
Açın arkadaşınla ortak youtube hesabı, koyun ilgi çekecek bir video kapağı ve başlık sabaha trend #1.

Şaka bir yana, dini bir konuda röportaj yapıp üstüne çarpıcı bir başlıkla ve biraz da algoritma yönünden şansınız varsa trend #1 olmasa bile aşırı iyi rakamlara ulaşılabilir. Örneğin:
"1 Cümlesiyle 40 Tane Ateist'i Yere Dizen 14 Yaşındaki Genç!"

Aktif ilgilenilen siyasi bir olayla alakalı röportaj yaparsanızda youtube üzerinde yüksek ihtimalle tutar ama sabaha videoya gelen yorum sayısı kadar polis kapınıza gelebilir.

Onun dışı sadece Instagram ve Tiktok üzerinden para kazanmak isterseniz reklam almak dışında pek bir seçeneğiniz yok, onu da röportaj içine nasıl koyacaksınız bilemiyorum.

Tiktok hediyeleri ile belki bir ihtimal bir miktar gelir elde edilebilir, onun dışı tek seçenek Youtube gibi.

Merhaba, bir röportaj sayfam var Instagram'da. 10bin takipçiyi yeni geçti. Reels'lar en az 20bin en çok 2,1 milyon izleniyor. TikTok'ta da aynı şekilde izlenerek 4bin takipçiyi geçtim. Nasıl para kazanabilirim, var mı bir tavsiyeniz? (röportajları yapan arkadaşım, yani kişisel hesap.)

Farkli sitelerde (TikTok, Instagram ) kitleyi olusturduktan sonra rahatsiz etmeyecek sekilde reklamlar alabilirsin ekstra olarak da YouTube veya Twitch gibi yerlerdede video veya yayin acarak oradanda kitle edinebilirsin hem parayida izlenme veya abone olarak edinebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı