TikTok'tan nasıl para kazanılabilir?

BayMuffin

Hectopat
Hocalarım öncelikle selam, bir lise öğrencisiyim ve malum ekonomik sebepler nedeniyle sıkıntıdayım. Bu sorunu çözmek için TikTok platformunda edit ve benzeri videolar paylaşmayı planlıyorum (ayrıca ekstra olarak çeviri yaptığım bir yer var ama çok bir kazancım olmuyor.). Konu hakkında size danışmak istedim ayrıca örneğin bir başka bir kişinin videosunu beğendim fakat bu kişinin videosu çok beğenilmediyse ben bu kişiden izin alıp video açıklamasına "credit to..." falan yazsam sorun olur mu?

Başkalarının videolarını alıp direkt olarak paylaşarak para kazanman pek mantıklı değil yabancı meme sayfalarından post alıp çeviri yapıp sayfanda paylaşabilirsin büyürsen bir yerden sonra sponsorlardan kazanabilirsin.

Hocam iyi takipçiye sahip olmak lazım kısaca tanınmak lazım ki sponsorluk anlaşmaları yapılabilsin.

Hayır sorun olmaz. Öyle platformlarda reklam ile kazanırsın. TikTok'ta ekstra yayın sistemi var. Ama yayın yapanların hali orta da. Eğer bir olayın yoksa yani saçma sapan hareketlerin yoksa kazanman zor.

Sondaki dediğin şey adamın kendi isteğine bağlı onun için sorun yoksa paylaşırsın para kısmına gelince 1000 takipçin olması lazım olduktan sonra canlı yayın açabiliyosun oradan da belki jeton atarlarsa kazanırsın ben Brawl Stars sandığı açan adamın bile para kazandığını gördüm.

Sondaki dediğin şey adamın kendi isteğine bağlı onun için sorun yoksa paylaşırsın para kısmına gelince 1000 takipçin olması lazım olduktan sonra canlı yayın açabiliyosun oradan da belki jeton atarlarsa kazanırsın ben Brawl Stars sandığı açan adamın bile para kazandığını gördüm.

1000 takipçim var dı zamanında para basarak kastım bu takipçiyi şimdi yayın açabiliyorum ama takipçim 680'lere kadar düştü. Güzel oluyor yeni manitalarla tanışıyorum. :D

Hocam dilencilik ve sanal cinsinizi değiştirirseniz baya para kazanabilirsiniz. Örnek:
dogum-yaptim-diyerek-cektigi-videolarla-15577272_5291_m.jpg
7B5AF7FF5F67E0ACC11AE2F27AD23CAE_640x360.jpg

Sahiden insanlar neden böyle saçma şeyleri izliyor, anlamıyorum.

Başkalarının videolarını alıp direkt olarak paylaşarak para kazanman pek mantıklı değil yabancı meme sayfalarından post alıp çeviri yapıp sayfanda paylaşabilirsin büyürsen bir yerden sonra sponsorlardan kazanabilirsin.
Hocam o şekilde düşündüm de kendi dilimize çevirince bi' garip oluyor ya. Yerli meme var, yabancı meme var. Hepsi kendi dilinde iyidir diye düşünüyorum ben ama kullanılabilir bir fikir, teşekkür ederim.
Hocam dilencilik ve sanal cinsinizi değiştirirseniz baya para kazanabilirsiniz. Örnek:Eki Görüntüle 1773074Eki Görüntüle 1773073

Sahiden insanlar neden böyle saçma şeyleri izliyor, anlamıyorum.
Mümkünse kendi cinsiyetimde kalmak isterim :D.

Hayır sorun olmaz. Öyle platformlarda reklam ile kazanırsın. TikTok'ta ekstra yayın sistemi var. Ama yayın yapanların hali orta da. Eğer bir olayın yoksa yani saçma sapan hareketlerin yoksa kazanman zor.
Yayın açmayı düşünmüyorum ya, direkt böyle video paylaşıp gelir elde etmek istiyorum, o tür bir imkan var mı?
İşte dediğim gibi izin verirse paylaşmayı düşünüyorum ve yukarıda dediğim gibi yayın açmakla ilgili pek iyi düşüncelerim yok ki ülkemizdekilerin de izleyeceğini pek sanmıyorum çünkü şaklaban varken sanatçının suratına bakılmaz(Kendime sanatçı demiyorum sadece buraya tek uygun laf bu geldi aklıma :D.).

Geri
Yukarı