ROG G16 vs Omen 17 vs Legion 5I

Legion o fiyata sıfırsa alınır. 53K uygun geldi biraz ama sorun bakalım.

Hee anladım uluslararası garantili demiş yuksek ihtimal yurt dışından gelme o cihaz hocam Lenovo Türkiye garantisi ya yoktur ya da 1 yıldır dikkat edin bu duruma. @TheReddot

Hocam ben ayrıca 4-5k arası birfiyata upgrade yapacağım başka forumlarda söylediğimde bir 5 k daha ekleyip 4080 al dediler ama şu anda o kadar ekleyebilecek durumum yok bunları alınca upgrade yapıp yapamayacağımdanda emin değilim. Sizce yapmalı mıyım (32 GB RAM 2TB SSD yapacağım)?

Legion o fiyata sıfırsa alınır. 53K uygun geldi biraz ama sorun bakalım.

Hee anladım uluslararası garantili demiş yuksek ihtimal yurt dışından gelme o cihaz hocam Lenovo Türkiye garantisi ya yoktur ya da 1 yıldır dikkat edin bu duruma. @TheReddot
Hocam baktım sıfır diye biliyorum. Garantisinin hiç olmamaı veya bir yıl olması kötü olabilir ama ülkemize legion laptoplar hep geç geliyor o yüzden geçikmeden ne alacaksam alayım diyorum ekonomi yüzünden o yüzden bu modeli attım

1 yıl Lenovo Türkiye garantili ise alinır Lenovo ben bakmam derse riskli bence.
Bencede bu arada hocam eğer garantisi yoksa servise paramı ödememiz lazım yoksa toptan almıyorlarmı? Eğer servis ücretleri çok fazla değilse belki risk alınabilir

Hocam baktım sıfır diye biliyorum. Garantisinin hiç olmamaı veya bir yıl olması kötü olabilir ama ülkemize Legion laptoplar hep geç geliyor o yüzden geçikmeden ne alacaksam alayım diyorum ekonomi yüzünden o yüzden bu modeli attım.

Bencede bu arada hocam eğer garantisi yoksa servise paramı ödememiz lazım yoksa toptan almıyorlar mı? Eğer servis ücretleri çok fazla değilse belki risk alınabilir.

Bunu öğrenin bence bu önemli bir durum. Ilk arayip sorun adamı nereden almis sonra da Lenovo'ya mail falan atın hocam. Hiç bakmıyorlarsa ya cihazda bir sorun cikarsa ne yapacaksiniz? Yurt dışına göndermekle falan uğraştırıcı olur bence.

Bunu öğrenin bence bu önemli bir durum. Ilk arayip sorun adamı nereden almis sonra da Lenovo'ya mail falan atın hocam. Hiç bakmıyorlarsa ya cihazda bir sorun cikarsa ne yapacaksiniz? Yurt dışına göndermekle falan uğraştırıcı olur bence.
Haklısınız hocam yurt dışına göndermek yorucu olur satıcıya sorarım lenovoyada mail atarım.

@TheReddot direkt bakmazlar yok ise. Parayla da bakmıyorlar.
O kötü imiş satıcıya sorup geleyim

Sordum cevap bekleyeceğiz artık bu arada aynı satıcıda 4080 liside 59k ya bence kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir fiyat özellikle ülkemizdeki diğer modellerde en ucuz rtx 4080 li laptop un 63.5k olduğu düşünülünce

Lenovo uluslararası 1 yıl garanti veriyor, farklı modellerinde de garantisini 3 yıla çıkaranlar vs olmuştu diye hatırlıyorum. Gene de sorun bir satıcıya.

Geri
Yukarı