ROG G16 vs Omen 17 vs Legion 5I

Eski konulara baktım da bulamadım kullanıcının yorumunu, bu arada 4080 farkına değer. 4070 fazla bir performans artışı sunmayan bi' GPU, 4080 ile performans farkı fazla.

Eski konulara baktım da bulamadım kullanıcının yorumunu, bu arada 4080 farkına değer. 4070 fazla bir performans artışı sunmayan bi' GPU, 4080 ile performans farkı fazla.
İkna edebilirsem 59k lık 4080 i alabilirim ama şuanda bunlardan birini seçeceğim

@TheReddot 6k için 4080 değebilir çıkma şansınız var ise.
Zaten 4-5k ya upgrade yapacağım o yüzden yine o fiyatlarda oluyor ikna edebilitrsem çıkarım

Hocam sordum uluslararası garantili imiş

Ayrıca 59k lık model 4070 imiş 4080 li model 66 imiş ne yazıkki :/

66k lık:
59k lık

Bu arada bu 59k lık ile 53k lık model arasında bir fark var mı?

Hocam sordum uluslararası garantili imiş

Ayrıca 59k lık model 4070 imiş 4080 li model 66 imiş ne yazıkki :/

66k lık:
59k lık

Bu arada bu 59k lık ile 53k lık model arasında bir fark var mı?

Bu modelinkide 3 yıla çıkabiliyormuş hocam.

Bir de bana elinde aynı performansta olan 3070 Ti'lı modeli olduğunu söyledi 13K daha ucuza ben daha çok oyun oynayacağım ama mühendislik okuyacağım için laptop onun içinde lazım olacak sizce 4070 le devam mı etsem? Bende önceden 3070 Ti'ı düşünüyordum ama 4070'te DLSS 3.0 ve fg var diye gelecek vadettiği söylendiği için 4070 almaya karar vermiştim ama yine de sorayım dedim.

Sanırsam tek fark ekran büyüklüğü ki bu büyük bir fark yapıyor çünkü omen 17 inç ama legion 15 inç ama yinede legiona daha çok sıcağım sanırım

Sizce hocam Legion rahatlıkla alınır mı? 2K farkla daha az sallanan bir ekran, daha iyi soğutma ve daha iyi klavye alınabilir diye biliyorum ama öte yandan garanti kısmı var ki beni çok rahatsız etmiyor açıkçası yani bu yüzden Lenovo'ya daha çok sıcağım sizce hangisi?

@TheReddot 6k için 4080 değebilir çıkma şansınız var ise.
Hocam sordum eğer bir sıkıntı çıkarsa ben hallederim dedi garanti konusunda

Hocam amd versiyonu 52k imiş

@Berkant29 @Artoria Pendragon
Hocam omen 56k oldu o zaman legion alayım değil mi rog un kalitesi iyi değil diyorsunuz malum ayrıca türkçe Q klavye yokmuş çok zorlar mı beni?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı