ROG G513IE-HN046 vs MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR

Hocam eğer 0 ise çok iyi olur. RX 5600M RTX 3050'den daha iyi. Malzeme kalitesi vb. olarak Alpha'da güzel ROG'de.
Hocam sitede 0 ürün olarak yazılmış ama bilemedim şimdi siz böyle diyince emin olamadım.
Peki bunların dışında 13.500₺ bandında bi ürün önerebilir misiniz?
Hocam Alpha 0 olsaydı düşünmeden alın diyecektim ama değil. Üretimi biteli çok oldu, satıcı ise sizi kandırmaya çalışmış.
Hocam kusura bakmayın ben Alpha 0 diyince model anladım şimdi jeton düştü. Sitede 0 yazıyordu ama şimdi güvenemedim bana 13.000₺ bandında bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam sitede 0 ürün olarak yazılmış ama bilemedim şimdi siz böyle diyince emin olamadım.
Peki bunların dışında 13.500₺ bandında bi ürün önerebilir misiniz.

Hocam kusura bakmayın ben Alpha 0 diyince model anladım şimdi jeton düştü. Sitede 0 yazıyordu ama şimdi güvenemedim bana 13.000₺ bandında bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz.
Hocam üzmek istemem ama o fiyat aralığına çok bişey yok. Elbette benim gözden kaçırdığım ürün vardır ama şuanlık Alpha çok iyi duruyor ya.

Hocam sitede 0 ürün olarak yazılmış ama bilemedim şimdi siz böyle deyince emin olamadım.
Peki bunların dışında 13.500₺ bandında bir ürün önerebilir misiniz?

Hocam kusura bakmayın ben Alpha 0 deyince model anladım şimdi jeton düştü. Sitede 0 yazıyordu ama şimdi güvenemedim bana 13.000₺ bandında bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz?

Hocam Alpha'nın üretimi temmuz ortası bitti, muhtemelen doa üründür. 13kya da başka ne var bilemiyorum:/

Hocam üzmek istemem ama o fiyat aralığına çok bişey yok. Elbette benim gözden kaçırdığım ürün vardır ama şuanlık Alpha çok iyi duruyor ya.
bence de şuan Alpha çok güzel duruyor Gittigidiyor'a güvenebilir miyim ki 0 ürün konusunda daha doğrusu tedarikçisi olduğu Ateş AVM'ye
Hocam Alpha'nın üretimi temmuz ortası bitti, muhtemelen doa üründür. 13kya da başka ne var bilemiyorum:/
:/ Sağolun hocam tekrardan Asus Rog'a yönelicez o zaman.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...fredos-15-6-fhd-nh-qbcey-003-p-HBCV00000I8S7W

@Radeon RX 5500M Hocam sizi de bugün bayağı yordum ama şuna da bir bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bence de şu an Alpha çok güzel duruyor GittiGidiyor'a güvenebilir miyim ki 0 ürün konusunda daha doğrusu tedarikçisi olduğu ateş AVM'ye.

:/ sağ olun hocam tekrardan ASUS ROG'a yönelicez o zaman.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...fredos-15-6-fhd-nh-qbcey-003-p-HBCV00000I8S7W

@Radeon RX 5500M hocam sizi de bugün bayağı yordum ama şuna da bir bakabilir misiniz?

İşlemci 30W ı geçmiyor(5600h modeli incelemesinde öyle idi), ekran 22ms civarı tepkime süresi var(AMD modelleri X8 RAM ile geliyordu galiba) ancak yurt dışından sipariş vermeyi düşünmüyorsanız elde kalan modellerden en alınabiliri.

Geri
Yukarı