ROG G513IE-HN046 vs MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR

Hocam eğer 0 ise çok iyi olur. RX 5600M RTX 3050'den daha iyi. Malzeme kalitesi vb. olarak Alpha'da güzel ROG'de.
Hocam sitede 0 ürün olarak yazılmış ama bilemedim şimdi siz böyle diyince emin olamadım.
Peki bunların dışında 13.500₺ bandında bi ürün önerebilir misiniz?
Hocam Alpha 0 olsaydı düşünmeden alın diyecektim ama değil. Üretimi biteli çok oldu, satıcı ise sizi kandırmaya çalışmış.
Hocam kusura bakmayın ben Alpha 0 diyince model anladım şimdi jeton düştü. Sitede 0 yazıyordu ama şimdi güvenemedim bana 13.000₺ bandında bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam sitede 0 ürün olarak yazılmış ama bilemedim şimdi siz böyle diyince emin olamadım.
Peki bunların dışında 13.500₺ bandında bi ürün önerebilir misiniz.

Hocam kusura bakmayın ben Alpha 0 diyince model anladım şimdi jeton düştü. Sitede 0 yazıyordu ama şimdi güvenemedim bana 13.000₺ bandında bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz.
Hocam üzmek istemem ama o fiyat aralığına çok bişey yok. Elbette benim gözden kaçırdığım ürün vardır ama şuanlık Alpha çok iyi duruyor ya.

Hocam sitede 0 ürün olarak yazılmış ama bilemedim şimdi siz böyle deyince emin olamadım.
Peki bunların dışında 13.500₺ bandında bir ürün önerebilir misiniz?

Hocam kusura bakmayın ben Alpha 0 deyince model anladım şimdi jeton düştü. Sitede 0 yazıyordu ama şimdi güvenemedim bana 13.000₺ bandında bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz?

Hocam Alpha'nın üretimi temmuz ortası bitti, muhtemelen doa üründür. 13kya da başka ne var bilemiyorum:/

Hocam üzmek istemem ama o fiyat aralığına çok bişey yok. Elbette benim gözden kaçırdığım ürün vardır ama şuanlık Alpha çok iyi duruyor ya.
bence de şuan Alpha çok güzel duruyor Gittigidiyor'a güvenebilir miyim ki 0 ürün konusunda daha doğrusu tedarikçisi olduğu Ateş AVM'ye
Hocam Alpha'nın üretimi temmuz ortası bitti, muhtemelen doa üründür. 13kya da başka ne var bilemiyorum:/
:/ Sağolun hocam tekrardan Asus Rog'a yönelicez o zaman.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...fredos-15-6-fhd-nh-qbcey-003-p-HBCV00000I8S7W

@Radeon RX 5500M Hocam sizi de bugün bayağı yordum ama şuna da bir bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bence de şu an Alpha çok güzel duruyor GittiGidiyor'a güvenebilir miyim ki 0 ürün konusunda daha doğrusu tedarikçisi olduğu ateş AVM'ye.

:/ sağ olun hocam tekrardan ASUS ROG'a yönelicez o zaman.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...fredos-15-6-fhd-nh-qbcey-003-p-HBCV00000I8S7W

@Radeon RX 5500M hocam sizi de bugün bayağı yordum ama şuna da bir bakabilir misiniz?

İşlemci 30W ı geçmiyor(5600h modeli incelemesinde öyle idi), ekran 22ms civarı tepkime süresi var(AMD modelleri X8 RAM ile geliyordu galiba) ancak yurt dışından sipariş vermeyi düşünmüyorsanız elde kalan modellerden en alınabiliri.

Yeni konular

Geri
Yukarı