Rog GR(6/8) vs Monster Abra a5 v2.1

fatsa4

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son bir kaç aydır laptop almayı planlıyordum. Ama geçen Asus'un Rog serisi mini PC cihazlarına denk geldim ve açıkçası hoşuma da gitti. Sizlere sorum normalde Monster almayı düşünüyordum. Ama aralarında ne kadar performans farkı olur? Hangisi üstün çıkar tam kestiremedim. Sizce Abra A5 Asus'un Rog serisinden daha iyi bir oyun performansı sunabilir mi?
abra-a5-v5-1-1-notebook-z.jpg
indir.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'ualacağına bilgayar topla daha iyi. İçinde notebook bileşenleri barındırıyor ve 2600TL civarında. Notebook ihtiyacın varsa Monster alabilirsin. Ama masaüstü alacaksan aynı paraya git masaüstü bileşenli bilgisayar topla.

Asus'ualacağına bilgayar topla daha iyi. İçinde notebook bileşenleri barındırıyor ve 2600TL civarında. Notebook ihtiyacın varsa Monster alabilirsin. Ama masaüstü alacaksan aynı paraya git masaüstü bileşenli bilgisayar topla.
Yorumun için teşekkürler. Öğrenci olduğum için bilgisayar toplama şansım yok merak ettiğim şey bu iki cihaz arasından hangisi oyunlarda daha iyi performans sunar ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı