ROG STRIX 1660S alınır mı?

Sürücü sorunlarını tüm kullancılar yaşıyor mu yoksa şanssız olanlar mı yaşıyor?

4 Senedir RX 470 kullanıyorum hiçbir sorunu olmadı, sürücü konusunda da yaşadığım tek sıkıntı ReLive tuşunu tam olarak istediğim tuşu ayarlayamamak. Onun dışında yıl 2020, artık sürücülerde NVIDIA'da, AMD'de eşit neredeyse.

Henüz almadım çünkü kayda değer bir indirim bulamadım. Şu an hazır dolar düşüşteyken az bekliyorum. RTX 2060 fiyatları düştükçe düşüyor. Biraz daha düşünce daha iyi bir model almayı düşünüyorum ROG Strix gibi.
mayıs ayında 2199tl ye asus rogstırx 1660s almıştım şimdi ki fiyatı 3580tl olmuş bu fiyata alınır mı o size kalmış lakin kullanıcı yorumu belirtmek isterim,kart ısınmıyor havalar sıcakken haziran temmuz aylarında max 55-62 şuan kullanımda 45-55derece arası kasam dark guardıan mini cam panelli kasa 3hava 3egzoz fan en düşük devirde aldığım günden beri fps youtube ınceleme de neyse o 2600 işlemci ile kullanmaktayım AC. odeyssa ,metro ex, pugb, gta5 tüm guncel oyunlarda hıgt ayarlarda sorunsuz tavsiye ederim uygun fiyatları yakalarsanız.
qp bilişimden almıştım max. 3günde teslim edilmişti fiyatları bazen çok uygun oluyo takip edin.

Anladım hocam fakat şu an ekran kartı almaktan vazgeçtim. Şu anki ekran kartımı kullanmaktayım.

İleride değiştirmeyi düşünüyorum.

Bu arada Mayıs ayında 2200TL'ye nasıl 1660S alabildiniz? Şu an bile o civarlara 1660S bulunabiliyor.

Arka metal plakasında da RGB aydınlatması var mı bunların hocam acaba?
Arkadaşlar bende de bu model ekran karti var. Arka metal bölümde RGB aydınlatması var mi acaba bu kartların?

Evet var. Konuyu güzel hortlatmışsınız. Ayrıca yazım kurallarına dikkat etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı