ROG STRIX G15 nasıldır?

phantasos

Hectopat
Selam. LoL Valorant gibi oyunlarda kaç FPS alıyorsunuz RD2 GTA BF gibi yoran oyunlarda nasıldır? Soğutma işlemci ekran kartı yetiyor mu? Artıları eksileri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@maxfan @Nor0

hocam ben başka birinin konusuna yazmıştım moderatör uyarı atıp yeni konu açmış neyse...

model:

Asus ROG Strix G513IE-HN065​

link: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001E2064?

BÜTÇE 22-24 MAX 25

bu fiyata hp victus yada nitro , tuf gibi modeller var biliyorum 3060 kartlılar var ama derdim şu ısınmasın , malzeme kalitesi iyi olsun bahsettiğim oyunları kasmadan dondmadan kaliteli açsın lolde valorantta iyi fps alayım 2 -3 sene götürsün teknik servisle ıvır zıvırla uğraşmayayım sonra zaten yenisi alacağım bunu da kardeşime vereceğim.

Son düzenleme:
Victus alsanda sorun yaşamazsın, bu fiyata 3050 Ti ve eski işlemcili bir model almak hiç mantıklı değil.
victus türkiye piyasasına yeni geldi uzun süreli kullanan arkadaşlar henüz yok yada ben denk gelemedim. kronik bir sorunu yada ısınma performans ekran malzeme kalitesi vs ile ilgili bilgi elimde yok o yüzden victus a mesafeli duruyorum

Victus Türkiye piyasasına yeni geldi uzun süreli kullanan arkadaşlar henüz yok ya da ben denk gelemedim. Kronik bir sorunu ya da ısınma performans ekran malzeme kalitesi vs ile ilgili bilgi elimde yok o yüzden Victus'a mesafeli duruyorum.

Yeni geldi diye bir şey yok uzun süredir var.

Victus Türkiye piyasasına yeni geldi uzun süreli kullanan arkadaşlar henüz yok ya da ben denk gelemedim. Kronik bir sorunu ya da ısınma performans ekran malzeme kalitesi vs ile ilgili bilgi elimde yok o yüzden Victus'a mesafeli duruyorum.

Forumda incelemesini yapmıştım Victus'ların Intel Core i5-12500H işlemcili modelinin bu fiyat bandında alınabilecek en iyi 3060'lı laptoplar yeni serilerinde kasa ekran sallanması yok tabii Intel işlemcili modelleri için söyleyebilirim bunu.

Yeni geldi diye bir şey yok uzun süredir var.
uzun süredir varsa hocam uzun sürede bu kasa ısınıyor mu? lol valoda yüksek ayarlarda kaç fps veriyor? AAA oyunlarda kasmadan orta yüksek ayarlarda kaç fps herhangi bir drop var aksama var mı ? uzun süre yük altındayken klavye ve touchpedin sağı solu ısınıyor mu ısınıyorsa en fazla kaç derece görülüyor? Fan yeterli mi , yeterliyse sesli mi çalışıyor rahatsız ediyor mu? ekranı sallanıyor beşik gibi bazı modellerde ekran parlaklığı kalitesi ne durumda vs cevaplarsanız sevinirim. çünkü bu bahsettiğim bilgielere rog strix in hepsiburada yorumlarında bile cevap bulabiliyorum çok fazla alıp yorumlayan adam var. victusta bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Geri
Yukarı