ROG Strix GTX 1650S OC vs. Advanced Edition

Alperyt

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar.

Bu iki ekran kartının arsındaki fark nedir? Hangisi daha iyi? Bir de anlamadığım Advanced Edition daha mı iyi oluyor yoksa OC mi daha iyi oluyor? Hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Selamünaleyküm arkadaşlar.

Bu iki ekran kartının arsındaki fark nedir? Hangisi daha iyi? Bir de anlamadığım Advanced Edition daha mı iyi oluyor yoksa OC mi daha iyi oluyor? Hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Biri düz 1650 Super diğeri overclocklu. Eğer overclock yapabilirseniz Advanced alın. Direk overclocklu gelsin derseniz OC modeli daha iyi gibi. Tam FPS değerlerini araştır ona göre al. 300 TL küçümsenecek bir rakam değil çünkü.

Bildiğim kadarı ile Advanced Edition fanların yenilenmiş hali şahsen Asus'un eski fan tasarımları da kötü değildi ama RTX 2070'den sonrası için olması lazım yeni fan tasarımları vardı daha iyi bir soğutma için çünkü bu kartlar güçlü eski tasarım eksik kalıyordu. Sonradan bu fanları alt serilere de takarak Advanced Edition diye bir şey ekledi isimlerine, bu kartlar zaten iyi soğutuluyordu ama yeni fanlar ile bir tık öteye taşıdı ama ben alt serilerde çok fark olacağını düşünmüyorum öyle de zaten. OC Edition almanın da çok fark yaratacağını düşünmüyorum aynı kartın fabrikasyon çıkışlı OC hali. Sonuç olarak Strix serisi alıyorsunuz bu boru değil her türlü frekans düşük de olsa de olsa iyi soğutulan bir kart kendiniz de OC yapabilirsiniz bu yüzden ucuz olanı alın paranızın birazı cebinizde kalsın bence.

Bildiğim kadarı ile Advanced Edition fanların yenilenmiş hali şahsen Asus'un eski fan tasarımları da kötü değildi ama RTX 2070'den sonrası için olması lazım yeni fan tasarımları vardı daha iyi bir soğutma için çünkü bu kartlar güçlü eski tasarım eksik kalıyordu. Sonradan bu fanları alt serilere de takarak Advanced Edition diye bir şey ekledi isimlerine, bu kartlar zaten iyi soğutuluyordu ama yeni fanlar ile bir tık öteye taşıdı ama ben alt serilerde çok fark olacağını düşünmüyorum öyle de zaten. OC Edition almanın da çok fark yaratacağını düşünmüyorum aynı kartın fabrikasyon çıkışlı OC hali. Sonuç olarak Strix serisi alıyorsunuz bu boru değil her türlü frekans düşük de olsa de olsa iyi soğutulan bir kart kendiniz de OC yapabilirsiniz bu yüzden ucuz olanı alın paranızın birazı cebinizde kalsın bence.
Advanced edition alsam iyi olur dimi kısaca
Bildiğim kadarı ile Advanced Edition fanların yenilenmiş hali şahsen ASUS'un eski fan tasarımları da kötü değildi ama RTX 2070'den sonrası için olması lazım yeni fan tasarımları vardı daha iyi bir soğutma için çünkü bu kartlar güçlü eski tasarım eksik kalıyordu. Sonradan bu fanları alt serilere de takarak Advanced Edition diye bir şey ekledi isimlerine, bu kartlar zaten iyi soğutuluyordu ama yeni fanlar ile bir tık öteye taşıdı ama ben alt serilerde çok fark olacağını düşünmüyorum öyle de zaten. OC Edition almanın da çok fark yaratacağını düşünmüyorum aynı kartın fabrikasyon çıkışlı OC hali. Sonuç olarak STRIX serisi alıyorsunuz bu boru değil her türlü frekans düşük de olsa de olsa iyi soğutulan bir kart kendiniz de OC yapabilirsiniz bu yüzden ucuz olanı alın paranızın birazı cebinizde kalsın bence.

Teşekkür ederim kral sağ olasın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı