Rog Tytan G30AB GTX 760 ekran kartı 192 bit olarak görünüyor?

KaanOzturk

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Rog Tytan G30AB bir bilgisayarım var. Ekran kartı GTX 760 ama 192 bit olarak gösteriyor. Ben Vatan Bilgisayar'dan baktığımda hiç 192 bit GTX 760 göremedim. Bunun nedeni nedir ?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum o sisteme o monitör olmaz bu 1. İkincisi sen kazık yemişsin. Adamlar sana 192 bit GTX 760 vermişler ve o kadar para almışlar. Tytan sevdalısı olma. Kendin o parayla sistem toplasan daha iyi. Bu arada ekran kartı belleğinin o kadar yüksek olması da ilginç.

Dostum o sisteme o monitör olmaz bu 1. İkincisi sen kazık yemişsin. Adamlar sana 192 bit GTX 760 vermişler ve o kadar para almışlar. Tytan sevdalısı olma. Kendin o parayla sistem toplasan daha iyi. Bu arada ekran kartı belleğinin o kadar yüksek olması da ilginç.
Az öncede belirttiğim gibi bilgisayarı Türkiye'den almadım bir şekilde aldımo ayrı konu zaten bundan daha iyi bir sistemin var bu bilgisayara ihtiyaç duyduğumda tekrar raftan indirdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı