ROG Zephyrus G14 alınır mı?

house

Hectopat
Daha fazla  
Batarya ömrünü görünce gözlerim fal taşı gibi açıldı. Düşük güç ayarlarında 11 saat üstü ömür veriyor sanırım. Bilgim olmadığı için pek anlamadım fakat Reddit'te okuduğuma göre oyunları vesaire NVIDIA GPU'sundan başka bir yere taşıyıp epey uzun batarya ömrü veriyormuş. Bu laptop alınır mı? Bu laptop için Ultrabook pil ömürlü oyun laptopu diyebilir miyiz? Sanırım 60 Hz ve 120 Hz modeli var pek anlamadım açıkçası. 60 Hz ve 120 Hz olayında sıkı fıkı bir oyuncu değilsem fark eder mi benim için?

İncelemesini gördüm lakin donanımsal anlamda pek bilgi sahibi olmadığım için yardımınıza ihtiyacım var. 😀

5 Sene civarı tüm işlerimi halleder mi bu laptop?
Bunun gibi uzun pil ömürlü güçlü bir laptop alternatifiniz var mıdır acaba?
17 bin TL imiş fiyatı.(2060'lı)

Son düzenleme:
Kardeşim ilk öncelikle rahat 5-10 yıl götürür zaten bataryayı dert etmene gerek yok PC zaten çok iyi hep şarzda oyna uçar PC ama bence 17.000 TL vericeğine o paraya güzel bir PC toplayabilirsin. Hem ekran kartı hem de işlemci çok iyi ama bundan daha ucuza daha iyi özellikli PC toplarsın.

O zaman alabilirsiniz. Fakat şunu da söyleyeyim laptoplar da oyunları şarjda oynamak gerekir. Batarya ile oynarsan zarar verirsin ve ömrü azalır.
Uzun batarya ömrü gerektirecek işlerde oyun oynamayacağım. (Günlük basit işler vesaire...)
Bu arada buna alternatif bir laptop var mı acaba?
Aynı şekilde laptopla şarzla oyun oynamalısın.

Batarya ömrünü görünce gözlerim fal taşı gibi açıldı. Düşük güç ayarlarında 11 saat üstü ömür veriyor sanırım. Bilgim olmadığı için pek anlamadım fakat Reddit'te okuduğuma göre oyunları vesaire NVIDIA GPU'sundan başka bir yere taşıyıp epey uzun batarya ömrü veriyormuş. Bu laptop alınır mı? Bu laptop için Ultrabook pil ömürlü oyun laptopu diyebilir miyiz? Sanırım 60 Hz ve 120 Hz modeli var pek anlamadım açıkçası. 60 Hz ve 120 Hz olayında sıkı fıkı bir oyuncu değilsem fark eder mi benim için?

İncelemesini gördüm lakin donanımsal anlamda pek bilgi sahibi olmadığım için yardımınıza ihtiyacım var. 😀

5 Sene civarı tüm işlerimi halleder mi bu laptop?
Bunun gibi uzun pil ömürlü güçlü bir laptop alternatifiniz var mıdır acaba?
17 bin TL imiş fiyatı.(2060'lı)

17.000 bir laptop için fazla abartılı eğer seyahat etmiyorsanız bence kasalı alın derim.

Geri
Yukarı