ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QC-BM206 alınır mı?

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bu cihaz bu fiyata alınır mı? Küçük ve 8C/16T işlemcili bir cihaz alıyordum ve bu modele karar kıldım.

8 GB bellek yeterli olur mu?

Amaç: JavaScript programlama, video düzenleme ve render, Photoshop ve son olarak Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V, World of Warships ve Far Cry 6 gibi oyunları oynamak.

Merhaba. Bu cihaz bu fiyata alınır mı? Küçük ve 8C/16T işlemcili bir cihaz alıyordum ve bu modele karar kıldım.

8 GB bellek yeterli olur mu?

Amaç: JavaScript programlama, video düzenleme ve render, Photoshop ve son olarak Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V, World of Warships ve Far Cry 6 gibi oyunları oynamak.

İstediğiniz oyunlari rahat rahat oynatir hocam, tasinabilirlik ve pil ömrüne onem veriyorsaniz biçilmiş kaftan. RAM ekleme olayinda Garanti dışı kalıyor mu bilmiyorum ama sonradan kendiniz eklersiniz.

14 inç ve 60Hz PC'yi katletmiş fakat fiyatına ona göre uygun tutulmuş. 15.6 inç 144Hz ROG STRIX notebookuma yakın zamanda 24 inç monitör almayı düşünüyorum. 144Hz ile harika oyun deneyimin sunsada 15.6 inç yetersiz geliyor ve koltukta arkama yaslanamiyorum rekabetçi oyunlar oynarken. RAMin 8gb olması bu pcdeki oyun deneyiminiz icin sorun yaratmaz ekranınız 60hz olacağı için 60fpsnin üstünü göremeyeceksiniz zaten fakat render vs şeyler icin 2x8 yapmak sizin için daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı