ROG Zephyrus G14 alınır mı?

17.000 bir laptop için fazla abartılı eğer seyahat etmiyorsanız bence kasalı alın derim.
Masaüstü düşünmüyorum. Aynı fiyat civarındakilerde işlemci (inteller) bir tık daha kötü fakat gpu (2070) bir tık daha iyi değil mi? (Örneğin GL512LW) Yani çok bir fark yok anladığım kadarıyla.
Mesela 2022-2023 yılında çıkan bir oyunu bu laptop yüksek ayarlarda 60 fps bandında oynatabilir mi?
Oyun oynayacak mısınız?

Şu anda oyun oynamıyorum fakat ileride belki oynarım emin değilim. Okul için alıyorum şuanlık fakat takribi 5 sene bütün işlerimi görmesini istiyorum

Masaüstü düşünmüyorum. Aynı fiyat civarındakilerde işlemci (inteller) bir tık daha kötü fakat gpu (2070) bir tık daha iyi değil mi? (Örneğin GL512LW) Yani çok bir fark yok anladığım kadarıyla.
Mesela 2022-2023 yılında çıkan bir oyunu bu laptop yüksek ayarlarda 60 fps bandında oynatabilir mi?

Şu anda oyun oynamıyorum fakat ileride belki oynarım emin değilim. Okul için alıyorum şuanlık fakat takribi 5 sene bütün işlerimi görmesini istiyorum
Sizin belirttiğiniz laptop işinizi görür. Bu da benim önerim.

Yani zaten bu tarz PC'ler üzmez sizi benim eski 2010'da çıkan PC bile sapasağlamsa bu da sizi en az 5 yıl götürür.
Masaüstü düşünmüyorum. Aynı fiyat civarındakilerde işlemci (Intel'ler) bir tık daha kötü fakat GPU (2070) bir tık daha iyi değil mi? (Örneğin GL512LW) yani çok bir fark yok anladığım kadarıyla.
Mesela 2022-2023 yılında çıkan bir oyunu bu laptop yüksek ayarlarda 60 FPS bandında oynatabilir mi?

Şu anda oyun oynamıyorum fakat ileride belki oynarım emin değilim. Okul için alıyorum şu anlık fakat takribi 5 sene bütün işlerimi görmesini istiyorum.

2023'te çıkan oyunu RTX 2060 rahatlıkla oynatır o konuda bir derdiniz olmasın.
Şimdiden ne alacaksanız hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Son düzenleme:
Piyasadaki en iyi işlemcili laptop bu sanırım değil mi?
Bir de önümüzdeki 3 yıldaki tüm oyunları en yüksek ayarlarda sorunsuz oynatır mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı