ROM atmak telefonu bozar mı?

DoctorL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 yıldır kullandıgım Redmi Note 7 telefonum artık çok kasıp donmaya başladı. Pixel Experience yazılımını kurmak istiyorum telefonu bozar mı? Yoksa hızlandırıp sıkıntısız çalıştırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ROM attıktan sonra artık tüm süreç sana ait. Eğer ki düzgün yapamazsan telefonun gider. Düzgünden kastım sonraki kuracağın yazılımlar ROM atma süreci vs.

Arkadaşlar 3 yıldır kullandıgım Redmi Note 7 telefonum artık çok kasıp donmaya başladı. Pixel Experience yazılımını kurmak istiyorum telefonu bozar mı? Yoksa hızlandırıp sıkıntısız çalıştırır mı?

Pixel Experience mükemmel ROM telefonu adeta farklı yapıyor Redmi Note 8 Pro da ekran kaydı almak ve kamera sıkıntıydı onun haricinde mükemmel soruna gelecek olursak bozmaz.

Bozmaz. Hata yaparsanız Fastboot ROM atmanız gerekir en kötü. Tekrardan MIUI yüklemiş olursunuz. Sonra da tekrar denersiniz.

Doğru yazılım veya uyumlu bir yazılım atılırsa hiçbir sıkıntı olmaz fakat doğru yazılımı bulmak çok da kolay değil eğer ki bilindik bir cihaz kullanmıyorsanız işin riskli kısmı da bu.

XDA foruma bir bakın diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı