ROM nasıl atılır?

Bu sorunun genel bi cevabı yok. Her telefonun olayı farklıdır, sakın genel anlatımlara göre ne root atın ne de rom atın. Telefonuna özel araştırma yapman gerek, bu soruyu sorduğuna göre bayağı acemisin, uzun uzun araştırmanı öneririm.

Acil yardım telefonum gm discovery 16 gb galiba hard brick oldu...İlk başta sürekli general mobile yazısı g elip bi süre bekleyip kapanıp tekrar aynısı oluyordu şimdi sadece şarj ibaresi çıkıyor ve sönüyor(şarja veya pc ye bagladıgımda) onun dışında telefonu on off dan açmaya çalıştıgımda hiçbir tepki vermiyor..Bugun canvas rom atmaya çalıştım ama beceremedim yada rom bozuktu.Ne yapmam gerekli

kdky'nin dediği gibi her telefon için farklı ve baya bir araştırman gerekli bir sorun çıktığında telefoncuya gitmek zorunda kalmaman için. İstediğin romun olduğu sitede zaten anlatımı vardır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı