ROM nedir? Ne işe yarar? Hangi telefonlara atılır?

• Konuyu başlatan Batuhan Görkem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 5B
Teşekkürler. Birde CWM nedir? Of hiçbir şey bilmiyorum ya.:(

CWM'yi bir uygulama gibi düşünün. Onun üzerinden kurucaz ROM'u. :) Ve ROM'uda buldum, şimdi CWM'yi yandex disk'e yüklüyorum. Siz şu ikisini indirmeye başlayın.Ve bende ilk zamanlar birşey anlamıyordum, tabi telefonu aldığımın 2.günü ROM kurdum. :D (S3 Mini)

Dev-Host - gapps-kk-20131119.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
Dev-Host - cm-11-20140518-UNOFFICIAL-kylessopen.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Nasıl yani? İçimi kararttınız hocam. Yanlış atarsam bir daha kullanamaycak mıyım?

Benimde içimi karartmışlardı, ilk yaptığımda bozmuştum hatta. :D Sonra hallettim gerçi. Yanlış yaparsanız Stock ROM atarız, ama siz hiç bilmiyorsunuz, Stock ROM'u bile karıştırabilirsiniz. :D Benim birazcık bilgim vardı sosyaldeki arkadaşların yardımıyla yapmıştım.

Evet becerin yoksa biraz kaba oldu ama bulaşma derim ben amatörken 1 hafta kendim düzeltmeye çalıştım öyle felan çökertebilirsin dikkatli yap :) Samsung en kolayı ama.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı