ROM nedir? Ne işe yarar? Hangi telefonlara atılır?

• Konuyu başlatan Batuhan Görkem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 5B
Evet becerin yoksa biraz kaba oldu ama bulaşma derim ben amatörken 1 hafta kendim düzeltmeye çalıştım öyle felan çökertebilirsin dikkatli yap :) Samsung en kolayı ama.

Ben 1 saat uğraşmıştım, Factory reset yapmadan gidip Stock attım. :D Recovery falan açılmıyordu. :D

Kendime güveniyorum, yapacağım. Zaten kaybedecek bir şeyim yok. Telefon zaten kötü, daha da kötü olursa umurumda değil.

O zaman CWM'mizi kuralım. Bu linkteki dosyayıda indirin. İçinde Samsung USB Driverleri var onu kurun. İçindekileride çıkarın, bi rar var onu direk öyle çıkarın, odin'ide alın. Şu konuda anlattığım gibi CWM kurun. ROM'uda rehberde anlattığım gibi kurabilirsiniz. :)

Galaxy Trend Root Kit.rar — Yandex.Disk

S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi | Technopat Sosyal

CMW, Odin ve Samsung drıverlerini indirdim. Şimdi ne yapacağım?

İlerledim biraz.:D

Hocam Smsung drıver kurmaya çalışıyorum ama tıkladığımda açılmıyor. Ne yapmalıyım?

arkafaslar ayni telefon bende de var bana da bi yardim edin ne olur. simdi oncelikle bilgisayarimda internet yok.ne yapacagimi adim adim yazin ne olur arkadaslar şu romu yukleyemde kurtulam su telefondan

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı