[Root] Widevine L3 Cihazlarda Netflix HD Patch

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar, dün bulmuş olduğum bir çözümü sizinle paylaşmak istiyorum. ASUS Zenfone 3 ZE552KL model kullanıyorum. Stok ROM'un yavaşlığı sebebiyle Lineage OS 16 Android 9 kurdum ve farkettim ki DRM Info'da sertifika L1 gözüküyor ama Netflix'te L3 ve maksimum oynatma çözünürlüğü SD gözüküyordu. Magisk modülü ile flaşladığım bir .zip ile cihazım Netflix'te Pixel 2 olarak görünüyor ve 1080p Full HD izleyebiliyorum. Kısaca prop dosyası ile cihazı başka bir model olarak gösteriyoruz ve herhangi bir zararı yok. Yine de sorumluluk size aittir.

DRM Info;

Screenshot_20210504-003615_DRM_Info.png

Screenshot_20210504-003622_DRM_Info.png

Netflix;

Screenshot_20210504-003645_Netflix.png

Screenshot_20210504-003651_Netflix.png

Kurulum;

• Netflix'i kaldırmadan önce ön belleği, verileri temizleyin ve kaldırın.

• Magisk'i kendi sitesinden indirin, indirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı .zip olarak değiştirip TWRP üzerinden flaşlayın.

• Cihazı açıp Magisk .zip dosyasını .apk olarak değiştirip kurun.

• Walleye.zip dosyasını Magisk üzerinden flaşlayıp cihazı yeniden başlatın.

Umarım faydalı olur.

Dosya;

Walleye.zip

Son düzenleme:
Selamlar, dün bulmuş olduğum bir çözümü sizinle paylaşmak istiyorum. ASUS Zenfone 3 ZE552KL model kullanıyorum. Stok ROM'un yavaşlığı sebebiyle Lineage OS 16 Android 9 kurdum ve farkettim ki DRM Info'da sertifika L1 gözüküyor ama Netflix'te L3 ve maksimum oynatma çözünürlüğü SD gözüküyordu. Magisk modülü ile flaşladığım bir .zip ile cihazım Netflix'te Pixel 2 olarak görünüyor ve 1080p Full HD izleyebiliyorum. Kısaca prop dosyası ile cihazı başka bir model olarak gösteriyoruz ve herhangi bir zararı yok. Yine de sorumluluk size aittir.

DRM Info;

Eki Görüntüle 1006045

Eki Görüntüle 1006047

Netflix;

Eki Görüntüle 1006048

Eki Görüntüle 1006049

Kurulum;

• Netflix'i kaldırmadan önce ön belleği, verileri temizleyin ve kaldırın.

• Magisk'i kendi sitesinden indirin, indirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı .zip olarak değiştirip TWRP üzerinden flaşlayın.

• Cihazı açıp Magisk .zip dosyasını .apk olarak değiştirip kurun.

• Walleye.zip dosyasını Magisk üzerinden flaşlayıp cihazı yeniden başlatın.

Umarım faydalı olur.

Dosya;

Walleye.zip
Selam, dosyayi indiremiyorum erişim istiyor.
Birde bu işlemi yaptiktan sonra eski haline döndürmek istesek nasıl yaparız?

Ben de cihazıma Lineage OS 171 yükledim ancak Widevine sertifikası tamamen gitmiş. L3'e düşmemiş direkt silinmiş. Stock ROM'larda falan L1 sertifikası var. Nasıl yeniden sertifikayı aktifleştirebilirim.

Hocam cihaz Pixel 2 oldu da hala Widevine L3. Üstüne Netflix'i de önbellek ve verilerini temizleyip ve uygulamayı kaldırıp tekrar tekrar yüklemeye rağmen...

Geri
Yukarı