Rootlu cihazlar için en iyi uygulamalar

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Uzun bir süreden sonra cihazıma root attım ve Titanium Back-Up'tan gereksiz uygulamaları silip Xposed'den GravityBox modülünü yükleyip kendime göre ayarlar yaptım. Peki siz rootlu cihazlarınızda hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?

Xposed Framework. Risk sevenler için. Telefonunuza özellik ekleyebilir, ya da brick edebilirsiniz. Bu tamamen size bağlı. Ve, eskiden Freedom kullanıyordum 😀. Her uygulamada artık işe yaramıyor sanırım.

Yanlış hatırlamıyorsam ismi Link2SD olan uygulama var. Telefona yüklediğimiz uygulamaları tamamen SD Karta yüklüyor. 190 Mb hafızaya sahip Samsung Galaxy Ace telefonumu rahatlattı.

Yanlış hatırlamıyorsam ismi link2SD olan uygulama var. Telefona yüklediğimiz uygulamaları tamamen SD karta yüklüyor. 190 MB hafızaya sahip Samsung Galaxy Ace telefonumu rahatlattı.

Bayadır kullanıyorum ve son zamanlarda sapıtıyor. Uygulamalar kayboluyor, uygulamalar durduruldu hatası falan veriyor. SD cart kalitesinden midir bilemem. Uygulamaları taşımak için SD cartın 2. bölümü olması gerek.
Adguard, gameguardian, lucky patcher kullanıyorum. Adguardı şiddetle tavsiye ederim mükemmel bir reklam engelleme uygulaması.

Geri
Yukarı