Rootlu Samsung A51'e Stock ROM atılır mı?

Hocam neden girdiniz böyle işlere. Stock ROM'u atın düzelecek.
Bu linkten frija yı edinin.Frija
Sonrasına açın model kısmına telefon modelini yazın.
Csc kısmına tur yazın.
Check Update deyin. Cihaza özel yazılımı indirme başlıyor.
İlk olarak telefonun ses kısma +Power tuşuna uzunca basın ekran kapanıp uyarı verecek şimdi ses yükseltme download mode açılacak.
İnen 4 dosyalı yazılımı RAR'dan çıkart.
Odin'den flaşla.
Şunlar tikli olsun sadece.
Auto reboot.
F reset time.
Re Partition.
Geçmiş olsun:)

Konuyu okusan anlarsın aslında. Arkadaş download moda giremiyor zaten, girebilse onunda aklında.

Download Mode girmeme diye birşey söz konusu olmaz. İlk restart atacak telefon 2.de girecek download mode'a.
Bende öyle düşünüyorum ama arkadaş giremememiş işte anlattım yukarıda örnek videolarda attım bakalım bugün haber verecekti.
Girdim hocam. USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayıp ses kısma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basıp telefonu yeniden başlatırken ses açma ve ses kapama tuşuna aynı anda basınca download moda girdi. Stock ROM'u yükledim. Fakat bu sefer de İMEİ gitti. Telefon hata verdiği için yedek alamamıştım. İMEİ nasıl atabilirim acaba?

Girdim hocam. USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayıp ses kısma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basıp telefonu yeniden başlatırken ses açma ve ses kapama tuşuna aynı anda basınca download moda girdi. Stock ROM'u yükledim. Fakat bu sefer de İMEİ gitti. Telefon hata verdiği için yedek alamamıştım. İMEİ nasıl atabilirim acaba?
Nand erase tikli değildir umarım odinde. Ve kendin imei atamazsın farklı bir cihaz ile atılıyor.

Nand erase tikli değildir umarım odinde. Ve kendin imei atamazsın farklı bir cihaz ile atılıyor.
Hayır Nand Erase tikli değildi. Netflix, samsung pass vs. gibi uygulamalara giriş sorunu devam ediyor. ROM da attım neden düzelmedi anlamadım. Başka bir yolu yok mudur acaba girmenin?

Hayır Nand Erase tikli değildi. Netflix, samsung pass vs. gibi uygulamalara giriş sorunu devam ediyor. ROM da attım neden düzelmedi anlamadım. Başka bir yolu yok mudur acaba girmenin?
Rardan çıkardın yazılım dosayalarını. Csc kısmına home Csc olan değil Csc yazan dosyası at odinde

Rardan çıkardın yazılım dosayalarını. Csc kısmına home Csc olan değil Csc yazan dosyası at odinde
Onu da denedim fakat sonuç aynı hocam. Uygulamalara hala girmiyor.

Buradaki ROM'u indirdim ve odin ile flaşladım. Ayarlara United Arab Emirates diye bir ibare geldi. Daha önceden yoktu. Cihaz arap emirliklerinden gelmedi. Tayvan için üretilmiş model. Acaba neden geldi bu?

1630854828423.jpeg

Onu da denedim fakat sonuç aynı hocam. Uygulamalara hala girmiyor.

Buradaki ROM'u indirdim ve odin ile flaşladım. Ayarlara United Arab Emirates diye bir ibare geldi. Daha önceden yoktu. Cihaz arap emirliklerinden gelmedi. Tayvan için üretilmiş model. Acaba neden geldi bu?

Eki Görüntüle 1159227
Hocam dediğim yöntemle yapın frija ile. Dışarıdan indirirseniz orijinal yazılımı olmuyor.

Geri
Yukarı