Rootlu Samsung A51'e Stock ROM atılır mı?

Aşağıdaki videodaki gibi TWRP kurulumu yapıyordum odin ile flaşladım pass dedi ve kendini yeniden başlattı. Başlatma ekranında kaldı. Kabloyu çıkarttım fakat öyle kaldı. Acaba nasıl düzelir?

Eki Görüntüle 1158572

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkisiyle de alakası yoktur. Kurdukları rom ile alakalıdır.
Hocam yukarıdaki sorun ile alakalı çözüm öneriniz var mıdır acaba? Şuanda telefon açılış ekranında kaldı. Ne açılıyor ne kapanıyor.

Aşağıdaki videodaki gibi TWRP kurulumu yapıyordum Odin ile flaşladım Pass dedi ve kendini yeniden başlattı. Başlatma ekranında kaldı. Kabloyu çıkarttım fakat öyle kaldı. Acaba nasıl düzelir?

Eki Görüntüle 1158572

Ap bölümne baktığım zaman sadece TWRP yüklemişsiniz. Cihazı tekrar download mode alarak burdaki ROM'u kurunuz. Cihaz sanırım Romanya cihazı. İşlem tamamlandıktan sonra bir de TR için olan ROM'u kurmayı deneyin.

Ap bölümne baktığım zaman sadece TWRP yüklemişsiniz. Cihazı tekrar download mode alarak burdaki ROM'u kurunuz. Cihaz sanırım Romanya cihazı. İşlem tamamlandıktan sonra bir de TR için olan ROM'u kurmayı deneyin.
Hocam TWRP yi tam yükleyemedim. Attığım görseldeki gibi oldu kendisini yeniden başlattı ve öyle kaldı. Herhangi bir işlem yapamıyorum telefon açılmıyor. Kapama ve ses açma tuşuna basıyorum herhangi bir şey yapmıyor öylece kaldı cihaz. Acaba attığım TWRP de mi sorun vardı?

Bu şekilde kaldı.
1630780858091.png

Hocam TWRP'yi tam yükleyemedim. Attığım görseldeki gibi oldu kendisini yeniden başlattı ve öyle kaldı. Herhangi bir işlem yapamıyorum telefon açılmıyor. Kapama ve ses açma tuşuna basıyorum herhangi bir şey yapmıyor öylece kaldı cihaz. Acaba attığım TWRP de mi sorun vardı?

Kilit tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tutarak cihazı yeniden başlatıp recovery moduna sokabilirsin. Bu kombinasyon işe yaramazsa bir de ses kısma tuşu ile dene.
TWRP yüklenmiş Pass yazısı işlemin tamamlandığını gösteriyor.
Auto-reboot tikini açtığınız için cihaz yeniden başlatılmış.

Hocam yukarıdaki sorun ile alakalı çözüm öneriniz var mıdır acaba? Şuanda telefon açılış ekranında kaldı. Ne açılıyor ne kapanıyor.
Uzun zamandır Samsung kullanmıyorum. Şuan evde değilim. Fakat atacağım linkteki adımlar ile twrp kurmayı dener misin?

Kilit tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tutarak cihazı yeniden başlatıp recovery moduna sokabilirsin. Bu kombinasyon işe yaramazsa bir de ses kısma tuşu ile dene.
TWRP yüklenmiş Pass yazısı işlemin tamamlandığını gösteriyor.
Auto-reboot tikini açtığınız için cihaz yeniden başlatılmış.
Evet hocam yeniden başlattı ve açılış ekranında kaldı. Ses açma ve kilit tuşuna bastım herhangi bir işlem yapmadı. Ses kısma tuşu ve kilit tuşuna bastım yeniden başlattı ve yine açılış ekranında kaldı.

Evet hocam yeniden başlattı ve açılış ekranında kaldı. Ses açma ve kilit tuşuna bastım herhangi bir işlem yapmadı. Ses kısma tuşu ve kilit tuşuna bastım yeniden başlattı ve yine açılış ekranında kaldı.

Tam yeniden başladığı anda ses açma tuşuna basılı tutun.

Hala aynı hocam. Açılış ekranındaki yazıda kalıyor.

Bir çare o cihazı tekrar download moduna almamız gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu dener misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı